Bizlit +380995622563
Є в наявності

Саша летит отдыхать

Код товару: 100418
Код товару: 100418
225 грн
225

3 людини додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

40 стр

ISBN

978-5-00117-397-7

Формат

210x210 мм

Мова

російська

Опис книги Саша летит отдыхать

Про книгу

Чарівна книжка-картинка, яка м'яко і з гумором розповідає про те, яке летіти на літаку, якщо тобі всього 4 роки.

Саша з мамою відправляються в політ. Але спочатку треба зважити валізи, пройти паспортний контроль, а потім контроль служби безпеки. Нарешті Саша і мама підходять до величезного літака ... Але хто ж буде керувати ним? У мами немає водійських прав, а Саша ледь навчилася їздити на велосипеді. Як це все хвилююче і цікаво! У літаку у Саші є своє крісло, віконце, столик, лампа і кондиціонер. Треба все спробувати! «Літати - це здорово», - думає Саша.

Фішки книги

  • Актуальна тема - діти регулярно в сучасному світі подорожують і потребують інформації, щоб не переживати і не боятися перельотів, особливо найперших.
  • Яскраві і привабливі ілюстрації.
  • Проста і захоплююча подача пізнавальної інформації.
  • У головному герої дитина легко впізнає себе.

Від автора

Я завжди відчувала в собі дар оповідача. Тільки розповідати мені хотілося не словами, а картинками. Коли я була дитиною, то намагалася передати свої думки за допомогою крейди, а будучи студентом - за допомогою текстильних орнаментів. Тепер я стала дорослою і розповідаю історії в ілюстраціях - мій дебют в якості ілюстратора дитячих книг відбувся в 2007 році.

До сих пір я створювала ілюстрації до чужих текстів. Але мені завжди хотілося зробити щось своє. Спочатку я намалювала картинки з ескізами персонажів, потім склала текст - начерки ідей і фрагменти історії. Але все це так і лежало в столі. Я чекала, коли настане «мій час», але одного разу зрозуміла, що якщо я не вирішу, що мій час настав, то цього не відбудеться ніколи!

В один прекрасний день ящик письмового столу переповнився. На дворі був грудень, і я тільки що в черговий раз зробила своїм дітям стрижки, як у чоловічків в плеймобіле. Тоді-то і виявилося, що ящик в письмовому столі вже не закривається. Щось визирало з нього. Це була історія про Сашу. На два тижні я взяла тайм-аут від всіх інших справ. У мене накопичилися гори не стираються білизни, по квартирі літала пил, діти їли макарони з сосисками. Але в моєму житті залишилося місце тільки для нас із Сашком. Я малювала, як одержима. В результаті на світ з'явилася моя перша книжка-картинка. Тепер Саша була готова до всього! Та й я дозріла для того, щоб розповідати історії про її життя в словах і картинках.

Для кого ця книга

Для юних мандрівників від 3 років

Відгуки про Саша летит отдыхать

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Саша летит отдыхать відгуки