Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Открытая кухня. Да начнется битва рестораторов!

Код товару: 112031
Открытая кухня. Да начнется битва рестораторов! книга купить
Код товару: 112031
Ціна формується
0

2 людини додали у Вишлист

Скоро у продажу
Дата надходження поки не відома

ISBN

4631147413123

Мова

російська

Опис книги Открытая кухня. Да начнется битва рестораторов!

Мрієте про власний ресторан або будь-якому іншому успішному проекті? А навіщо вам це? Хочете змінити світ на краще? А якщо чесно? Гра «Відкрита кухня» - це захоплююча баталія між новачками в ресторанному бізнесі, роль яких візьмуть на себе гравці.

Вам належить відкрити один заклад і приймати рішення спільно. Але у кожного з вас буде своя таємна мета! І багато в чому ці цілі будуть суперечити одна одній. Що за місце ви створите до кінця гри - забігайлівку з затишною атмосферою і постійними покупцями? Наймоднішу в місті смузічную з фіто-їжею? Або привокзальну шаверму з високою маржинальністю? Чия мета буде реалізована в результаті?

Залежить від вашої хитрості, стратегічного мислення та вміння домовлятися. Створюючи цю гру, її автор - бізнес-тренер Олександра Горєва-Куртишева - надихалася ідеями Фредеріка Лалу, описаними в його книзі «Відкриваючи організації майбутнього». «Відкрита кухня» граючи переверне ваші уявлення про ведення бізнесу та роботи підприємств.

Як грати в цю гру

На початку кожен гравець отримує карту ролі, в якій відзначено його особиста мета. Наприклад, Хресного Папі належить будь-якими засобами зробити кращу в місті (і єдину) піцерію. А бабуля - нагодувати своїх клієнтів пиріжками до відвалу. У кожній цілі «зашитий» свій стиль управління бізнесом, якого вам належить дотримуватися.

Цей стиль описується співвідношенням трьох кольорів:

 • бірюзового (він відповідає за людський підхід до бізнесу, турботу про співробітників і споживачів, прагнення зробити світ кращим);
 • оранжевого (цей вплив і амбіції, прагнення зайняти якомога більшу частку ринку і стати помітніше всіх);
 • червоного (грошовий пріоритет, не має на увазі завоювання світу, все направлено тільки на отримання вигоди швидко і з мінімумом зусиль).

Кожен ігровий день ви стикаєтеся з подіями і контекстом від інвестора, який вимагає від вас певного рішення. Приймати його гравцям потрібно спільно, за допомогою голосування. Голосувати можна за домовленістю, а рішення можна порушувати. Кожне рішення призводить до руху однієї з трьох фішок - бірюзовою, помаранчевої або червоною - по полю, що ілюструє те, що відбувається в ресторані. Чим більше бірюзових рішень, тим досить команда і гуманніше ваш бізнес.

Червоні рішення роблять ваш ресторан (і вас) багатшими. Ну а помаранчеві - більш впливовою. Під час гри ви будете отримувати бонуси, заробляти гроші і вплив, покращувати командний дух. Всі ці параметри можуть привести вас до перемоги або навпаки - залежно від вашої ігрової мети. До кінця партії у гравців складеться картинка ресторану на поле.

Склад гри

 1. Ігрове поле
 2. 5 планшетів гравця
 3. 5 ширм
 4. 8 карт особистих цілей
 5. 18 карт секретного прийому
 6. 50 карт подій
 7. 5 фішок грошей
 8. 5 фішок співробітників
 9. 50 жетонів влади
 10. 3 фішки треку
 11. правила гри

Для кого ця гра

 • Для всіх любителів нескладних змагальних ігор з блефом і можливістю вибудувати стратегію, а заодно як слід повеселитися.
 • Для всіх, хто хоче відкрити свою справу і кому цікаво відчути себе підприємцем.

Відгуки про Открытая кухня. Да начнется битва рестораторов!

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Открытая кухня. Да начнется битва рестораторов! відгуки