Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Мишка-Никудышка

Код товару: 3378
Мишка-Никудышка книга купить

Автор: Роберт Ингпен

Видавництво: Махаон
Код товару: 3378
157 грн
157

6 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Роберт Ингпен

Видавництво: Махаон

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

34 стр

ISBN

978-5-389-07507-8

Формат

160x195 мм

Мова

російська

Опис книги Мишка-Никудышка

Вперше російською мовою у видавництві «Махаон» виходить серія книжок-маляток, написана і проілюстрована видатним австралійським художником Робертом Інгпеном. Переказ цих дивовижних історій з англійської був виконаний Іриною Токмаковой, відомою дитячою письменницею і перекладачкою. Книги про чарівних ведмежат зроблені з любов'ю спеціально для самих маленьких: закруглені куточки картонних сторінок можна сміливо пробувати на смак, а зручну за форматом книгу в м'якій обкладинці брати з собою.

«Мишка-нікудишка», «Мишкова історія» і «Особливий ведмідь» - сумні і зворушливі розповіді про двох пошарпаних плюшевих ведмежат, які згадують про щасливих, старі добрі часи в компанії своїх господарів. Хлопчики та дівчатка швидко дорослішають і залишають свої іграшки, але самі ведмежата ніколи не забувають друзів. Історії у плюшевих непосид припасені найрізноманітніші, але завжди захоплюючі, щирі і повчальні.

Відгуки про Мишка-Никудышка

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Мишка-Никудышка відгуки

Автори книги Мишка-Никудышка

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Замечательный австралийский художник, который за свои великолепные иллюстрации по решению Международного совета по детской книге в 1986 году был награжден самой престижной наградой в области... Подробнее