Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Межпланетный рыцарский турнир. Умножай, раскрашивай, побеждай! Урокеры. Таблица умножения

Код товару: 90018
Код товару: 90018
195 грн
195

18 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

88 стр

ISBN

978-5-00100-372-4

Формат

220х290 мм

Мова

російська

Опис книги Межпланетный рыцарский турнир. Умножай, раскрашивай, побеждай! Урокеры. Таблица умножения

Про книгу

Тема цієї книги - таблиця множення. Але не тільки. Дитині належить доторкнутися до інших областей математики, пов'язаних з множенням. Наприклад, множення на нуль, множення трьох чисел і так далі. Таким чином, книга трохи виходить за рамки елементарного заучування.

Доведеться подумати, закликати на допомогу тата, маму. Але головне, що дитина з цікавістю візьметься за вирішення такого непростого завдання, як зубріння таблиці множення, і його досвід вивчення нового буде пофарбований позитивними емоціями.

Вирішуючи приклади, дитина візьме участь в цьому міжпланетному змаганні! Кожна правильна відповідь - ти успішно атакував противника, кожна помилка - противник успішно атакував тебе. Для переконливості в книзі є зображення персонажів, за яких потрібно зіграти юному математику, і їх суперників, а також фантастичні історії про інопланетян. Всіх героїв можна розфарбувати!

Як працювати з книгою?

Нехай дитина вирішить всі приклади на одній сторінці, в одному раунді. Після цього ви разом перевіряєте правильність відповідей. Залежно від кількості правильних відповідей і помилок, ви дієте відповідно до правил книги.

Якщо ви розумієте, що дитина трохи не дотягнув до успішного проходження раунду, допоможіть йому, додайте самі пару нескладних прикладів для закріплення знання. Нехай кожен пройдений раунд буде радістю, а програний - викликом. За день не варто вирішувати більш 3-х сторінок з прикладами. Важливо займатися регулярно, щодня, поки всі приклади в книзі не будуть вирішені, з помилками або без.

Для кого ця книга

Для батьків, які хочуть, щоб дитина не тільки освоїв таблицю множення, а й згодом згадував про цей досвід з радістю.

Для дошкільнят та учнів молодших класів.

Відгуки про Межпланетный рыцарский турнир. Умножай, раскрашивай, побеждай! Урокеры. Таблица умножения

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Межпланетный рыцарский турнир. Умножай, раскрашивай, побеждай! Урокеры. Таблица умножения відгуки