Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Любовь и брокколи. В поисках детского аппетита

Код товару: 100679
Код товару: 100679
190 грн
190

4 людини додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

212 стр

ISBN

978-5-9614-6737-6

Формат

220х290 мм

Вага

340 г

Мова

російська

Опис книги Любовь и брокколи. В поисках детского аппетита

Цитата
Я не вірю, що існує єдино правильна система харчування. Як і немає, напевно, ідеальної системи виховання. Особливо зараз, коли ми народжуємо дітей пізно, ростимо їх в перенасиченому інформацією і всілякими спокусами світі. Але перевага нашого часу в тому, що сьогодні нам доступні різні опції. У нас є вибір. Альтернативних підходів та інших способів мислення. Ця книга якраз про них.
Світлана Кольчик


Про що книга
«За маму, за тата», «з'їж кашу, отримаєш цукерку» - до яких тільки приказка, хитрощів і маніпуляцій вдаються батьки, щоб змусити дитину з'їсти ще ложечку. Знайоме, чи не так? Чим годувати дитину і, головне, як його нагодувати - ці питання хвилюють багатьох.
Щоб дізнатися, як подружити дитину з їжею і які є підходи до дитячого харчування в Росії і країнах Європи, журналіст Світлана Кольчик поспілкувалася з експертами в області харчування, провідними російськими і європейськими педіатрами, психологами, дієтологами і звичайними батьками. Ця книга - результат її подорожі по п'яти країнам в пошуках відповіді на питання, як допомогти дітям і нам самим сформувати більш здорові відносини з їжею.

Чому книга гідна прочитання

  • Тема кожного розділу, крім показових історій реальних сімей та інтерв'ю з експертами, розкрита через призму конкретної країни (Росії, Німеччини, Франції, Великобританії та Італії) і місцевого підходу до дитячого харчування.
  • У книзі ви знайдете масу корисної інформації: реальні історії, експертні думки, новини та тренди. У числі фахівців, з ким були проведені інтерв'ю, - експерти Національного дослідницького центру «Здорове харчування», Наукового центру здоров'я дітей МОЗ РФ, співробітники лабораторії вікової нутрициологии ФГБНУ «НДІ харчування», провідні російські та європейські педіатри (серед яких так популярний серед мам доктор Комаровський), психологи, дієтологи і шеф-кухаря.
  • У нашій країні сильна мантра «дитина буде їсти». Скільки ложок і виделок зламано про «не хочу, не буду»! Ця книга для батьків нехочух і малоежек, які хочуть дізнатися, як подружити дитину з їжею і не зійти з розуму.
  • Наші харчові звички закладаються з дитинства, тому ця книга буде цікава і дорослим. Всім, хто коли-небудь вдавався до різних хитрощів, щоб не доїдати манну кашу з грудочками, хто згадує про детсадовской їжі без ностальгії, хто до сих пір не любить пробувати нові страви, хто втомився чинити опір маминим умовлянням на сімейній вечері «давай ще котлетку покладу »і хто хоче розібратися в своїх смаках.

Для кого ця книга
Для мам і тат, бабусь, дідусів та інших родичів, які хочуть, щоб дитина їла з задоволенням.

Відгуки про Любовь и брокколи. В поисках детского аппетита

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Любовь и брокколи. В поисках детского аппетита відгуки