Код товару: 117213 |
13 людин додали у Вишлист
Доставка:
Гарантія:
Варіанти оплати:
Автор: Максим Мирошниченко, Юрій Челомбітько
Видавництво: МонолитBizz
ISBN
978-617-7966-11-0
Вивчення Землі, водної стихії і космічного простору стане для Вашої дитини захоплюючою подорожжю. І все завдяки тому, що:
- Інформація на плакатах чітко структурована. Обсяг знань легко сприймається і запам'ятовується.
- Магія візуалізації творить чудеса! Все настільки ясно і зрозуміло, що юний дослідник запам'ятає назви об'єктів і цікаві факти про них, просто дивлячись на зображення. Тільки погляньте, і вам стане все очевидно!
- Це по-справжньому розумні плакати! Ми забезпечили всі ключові об'єкти на них QR-кодами, за якими прихована маса корисних відомостей. Просто наведіть на них камеру телефону - і заглибитися в процес пізнання!
Будьте впевнені щодо достовірності інформації! Ми створювали цей комплект, уважно перевіряючи деталі. Співвідношення розмірів, масштаби, а також точність технічних характеристик в ньому - на найвищому рівні. Навіть вчителі будуть раді такому подарунку!
Зручний формат - окрема фішка! Плакати легко кріпляться над робочим столом і стають легкодоступними практично з будь-якого місця в кімнаті. Всі ключові об'єкти на них досить великого розміру.
РОЗГОРТКИ КНИЖКИ
ЦИТАТИ З КНИГИ
Місяць, що висить низько над горизонтом (під час його сходу або заходу), здається набагато більшим, ніж коли ми спостерігаємо його високо в небі, тоді як відстань до нього насправді залишається незмінною. Цей феномен має назву «ілюзія Місяця» і досі не має підтвердженого наукового пояснення. Дуже поширена хибна думка, що збільшення відбувається тому, що земна атмосфера діє подібно до лінзи. Насправді заломлення світлових променів в атмосфері (астрономічна рефракція), навпаки, трохи зменшує розмір спостережуваного небесного тіла по вертикалі й ніяк не впливає на його розмір по горизонталі, через що місячний диск над горизонтом здається трохи приплюснутим.
Неймовірний атмосферний тиск на поверхні, що приблизно дорівнює тиску води на глибині 900 метрів, хмари з сірчаної кислоти і сніг із сульфідів свинцю та вісмуту, яким покрито багато гірських вершин Венери, ‒ ось далеко не повний перелік сюрпризів цієї планети. Фактично вся атмосфера Венери ‒ це один суцільний гігантський ураган зі швидкістю вітру до 140 м/с. Кислотні дощі, що виникають у нижніх шарах атмосфери, супроводжуються блискавками і ніколи не досягають поверхні планети, випаровуючись на льоту. Картину доповнює Сонце, що сходить не на сході, а на заході, ‒ Венера обертається у протилежному всім іншим планетам напрямку.
Через великі розміри і здоровенні зуби, а також через часто агресивну поведінку гігантська акула-молот має репутацію істоти, небезпечної для людини. Однак деякі аквалангісти стверджують, що ці гігантські риби-хижаки, навпаки, поводяться боязко, або просто не виказують інтересу до людей. Це підтверджується і статистикою — за всю історію зафіксовано не більше 40 випадків нападу акул-молотів на людину, значний відсоток яких був спровокований самими нирцями. При цьому лише в одному випадку все закінчилося смертю людини.
Обсяг мозку становить половину обсягу всього тіла восьминога. Як наслідок — надзвичайно високий рівень інтелекту цих тварин. Зоопсихологи стверджують, що інтелект восьминогів найвищий серед усіх безхребетних. За рівнем розвитку їх можна порівняти із собаками і кішками — вони вміють розрізняти людей і геометричні фігури, піддаються дресируванню. Восьминоги часто імітують поведінку інших, більш небезпечних тварин, відлякуючи таким чином своїх ворогів. Якщо ж номер не проходить, восьминіг рятується втечею, викидаючи в сторону противника струмінь чорнила, яке виробляється спеціальними залозами.
ВІДЕО ЗА ТЕМОЮ