Код товару: 118068 |
25 людин додали у Вишлист
Доставка:
Гарантія:
Варіанти оплати:
Автор: Smart Reading
Видавництво: МонолитBizz
Мова
російська
Комплект «Як спілкуватися з дитиною» складається зі збірника самарі і настінного календаря на 2021 рік. Обидва видання можуть використовуватися окремо, але в комплекті створюють дивовижний тандем. Адже інфографіки, що увійшли в календар, базуються на тих світових книжках-бестселерах, які лягли в основу і збірників самарі. Тому яскраві інфографіки календаря підкажуть вам, які книги допоможуть вибудувати здорові і плідні відносини з вашою дитиною. Або ж навпаки: прочитавши збірник саммарі, ви зможете оперативно згадати ключові ідеї улюблених книг завдяки виразним інфографікам календаря.
Вибирайте самі в якій послідовності розширювати свій кругозір. І нехай ваші діти ростуть щасливими і успішними.
Візьміть на озброєння знання, які допоможуть вам уникнути помилок у вихованні з 12 книжок-бестселерів:
1. «Як любити дитину» Януша Корчака.
2. «Таємна опора. Емоційний зв'язок у житті дитини» Людмили Петрановської.
3. «Як по-справжньому любити дітей» Росса Кемпбелла.
4. «Спілкуватися з дитиною. Як?» Юлії Гіппенрейтер.
5. «Як виховати емоційно здорових дітей» Джеральда Ньюмарка.
6. «Не гарчіть на собаку: нове мистецтво навчання» Карен Прайор.
7. «Правила батьківства» Річарда Темплара.
8. «Коли ваша дитина зводить вас з розуму» Еди Ле Шан.
9. «Як говорити, щоб діти нас слухали. Як слухати, щоб діти з нами говорили» Адель Фабер і Елейн Мазліш.
10. «Дисципліна без драм» Деніела Сігела і Тіни Пейн-Брайсон.
11. «Якщо з дитиною складно» Людмили Петрановської.
12. «Батьки в шоці. Новий погляд на виховання» По Бронсона і Ешлі Меррімена.
РОЗГОРТКИ КНИЖКИ
ЦИТАТИ З КНИГИ
Любляча атмосфера в будинку — те, без чого неможливий повноцінний розвиток дитини. Щиро любити і дисциплінувати малюка можна тільки тоді, коли в будинку панує злагода, коли батьки ніжно ставляться одне до одного, мають схожі цілі й моральні орієнтири та щиро люблять дітей. В обстановці нещирості й нервозності спроби прищепити дитині дисципліну марні.
Залучайте до домашніх обов’язків з раннього віку. Надавайте можливість висловитися і бути почутою, заохочуйте ініціативу.
Головне — не бояться проблем, вони трапляються навіть у найбільш благополучних сім’ях. Якщо ви намагаєтеся зрозуміти дитину, то неодмінно впораєтеся з усіма труднощами.
Глибока душевна близькість із малюком, повна турботи і любові (а не насильства і страху), перетворить його залежність від батьків на свободу, успіх і щастя.
Не втручайтеся, якщо дитина не просить про допомогу. Немає необхідності відзначати кожну помилку. Обговорюйте помилку в спокійній обстановці, а не коли дитина зайнята.
Одна з причин, через які діти перестають вірити в батьківські поради — схильність дорослих драматизувати. «Захворієш», «скрутиш в’язи», «виженуть зі школи» — наслідки настають не відразу, не завжди, не у всій повноті, а дитина перестає довіряти. Краще вказувати на неминучу, а не крайню гіпотетичну небезпеку.
Поважати дитину — значить поважати її право бути самою собою, не ідеалом і не калькою з сусіда. Не судити гамузом. Не обмежувати свободу. Не говорити «моя дитина». Навіть в утробі матері малюк не належить їй. Він — частка вічності.
Відчуваючи любов, повагу і турботу батьків, дитина зможе любити, поважати себе і буде здатна полюбити інших людей.
ВІДЕО ЗА ТЕМОЮ