Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Большая пластилиновая книга. Как слепить любую сказку

Код товару: 80916

Автор: Марья Новацкая

Видавництво: Питер
Код товару: 80916
190 грн
190

6 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Марья Новацкая

Видавництво: Питер

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

96 стр

ISBN

978-5-496-01281-2

Формат

205х260 мм

Вага

420 г

Мова

російська

Опис книги Большая пластилиновая книга. Как слепить любую сказку

Марія Новацкая в минулому - звичайний маркетолог в звичайній фірмі. Зараз - творець пластилінових шедеврів, господиня інтернет-блогу з уроками з ліплення, автор бестселерів «Пластилінові секрети», «Пластиліновий зоопарк», «Пластилінова лічилка», «Пластилінова азбука» і просто щаслива жінка.

У кого зберігаються ключі від дверей в казку? Звичайно, у дітей. Адже це дорослі абсолютно точно знають, як воно повинно бути насправді. Для дітей же світ відкритий і повний чарівництва. У ньому звірі й птахи розмовляють, камені зберігають багатовікові історії, в кущах бузку ховаються феї, і для самих маленьких людей немає нічого неможливого. Дорослі читають дітям казки, не підозрюючи, що найпрекрасніші історії вже живуть в дитячій душі. І потрібно зовсім небагато, щоб дати їм проявитися.

Що ми знаємо про казкових героїв? Що король добрий і справедливий. Що королева-мачуха зла і заздрісна. Що дракон стереже принцесу, а та нудиться в високою-високій башті. А ви впевнені, що це саме так? Загляньте в світ казкових персонажів. Ви дізнаєтеся знайомих героїв з нового боку і, звичайно, зліпите з дітьми (або, згадавши дитинство, наодинці з собою) не одну, а всі шістнадцять пластилінових фігурок. І, думаю, не утримаєтеся від спокуси написати свою власну чарівну казку.

Відгуки про Большая пластилиновая книга. Как слепить любую сказку

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Большая пластилиновая книга. Как слепить любую сказку відгуки