Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту

Код товару: 100849
1
Код товару: 100849
605 грн
605

19 людин додали у Вишлист

| 1
Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

244 стр

ISBN

978-5-00100-915-3

Формат

205х260 мм

Мова

російська

5.00 5 1

Опис книги Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту

Про книгу

Ця книга допоможе батькам зрозуміти фізичні і психологічні зміни, що відбуваються з дітьми в перехідному віці. У ній зібрані рекомендації від провідних фахівців в області вікової психології і педагогіки, медицини, соціології, статевого виховання, профорієнтації. Завдяки наочно представленим фактам і практичних порад батьки зможуть знайти вірний підхід до взаємодії з дитиною, донести до нього корисну інформацію, яка зробить процес дорослішання приємним і безпечним.

Книга призначена для батьків, контент 18+.

Як працювати з книгою

Батьки можуть вивчати книгу самостійно, а потім вирішувати, як говорити на прочитання теми з дитиною. Тільки ви здатні зрозуміти, чи готовий ваш дитина до сприйняття інформації. Застосовуйте цю книгу як інструмент для обговорення делікатних питань, як керівництво по розумінню вашої дитини і сучасних підлітків або просто як інформаційний ресурс.

Книга розділена на глави, присвячені будь-яким фізичним, емоційним і соціальним змінам, пов'язаним з підлітковим віком: автори пишуть про здоров'я духу і тіла, про статеве дозрівання, про відносини підлітків з оточуючими і про школу, про соціальні мережі і безпеки в інтернеті, про сексуальність .

Для ілюстрації біологічних змін наводяться діаграми, зноски і наукові факти. Малюнки ілюструють підлітків і їх сім'ї, а також різні ситуації, які можуть статися в житті.

У книзі ви знайдете кольорові врізки з додатковою інформацією та корисними практичними порадами. Так, врізки «Поради для батьків» і «Що порадити підлітку» дають рекомендації, як не розгубитися самим і підтримати дитину в конкретних ситуаціях. У виразках «Обережно!» наводяться факти, які стосуються питань законності і безпеки. У виразках «Корисно знати» і «Руйнівники міфів» ви знайдете цікаву довідкову і прикладну інформацію.

Ми сподіваємося, що ця книга допоможе батькам краще розуміти своїх дітей. На багатьох сторінках пропонуються способи почати розмову, поради, як слухати і чути один одного і розуміти точку зору іншої людини.

Ця книга - відправна точка, але в ній неможливо дати відповіді на всі питання. У кожній темі пропонуються перехресні посилання, оскільки багато аспектів тісно пов'язані між собою. В кінці книги ви знайдете розділ «Детальніше», де перераховані джерела додаткової інформації та підтримки.

Для кого ця книга?

Для батьків підлітків, які хочуть побудувати довірчі і поважні відносини зі своїм підлітком, допомогти пройти всі складнощі перехідного віку.

Відгуки про Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту

5.00 / 5


5 зірок

1

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту відгуки

Автори книги Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-robert-uinston-90x120.png
Роберт Уинстон — знаменитый ученый, занимающийся исследованиями и популяризацией естественных наук. Он также известен своим участием во многих британских телешоу. Мировое признание получили его... Подробнее