Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Як навчають у Фінляндії. Найкраща шкільна освіта

Код товара: 101939
Як навчають у Фінляндії. Найкраща шкільна освіта книга купить

Автор: Тимоти Уокер

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 101939
108 108 грн

4 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Тимоти Уокер

Издательство: КМ-Букс

Переплет

Мягкий

К-во страниц

232 стр

ISBN

978-617-7535-13-2

Формат

130х200 мм

Язык

українська

Описание книги Як навчають у Фінляндії. Найкраща шкільна освіта

Фінляндія неабияк здивувала світ, коли в 2001 році її п’ятнадцятирічні школярі, які взяли участь у Міжнародній програмі з оцінювання освітніх досягнень учнів (PISA), отримали найбільшу кількість балів під час тестувань з математики, природничих наук і читання. І сьогодні ця невелика північна країна продовжує лідирувати за якістю шкільного навчання.

Тімоті Вокер, американський вчитель, що кілька років працював у Гельсінкі, докладно розповідає, яким чином побудовано систему освіти в Фінляндії (це, зокрема, нетривалі уроки, невеликі за обсягом домашні завдання, стандартизовані тестування), чому фінські школярі досягають найкращих результатів, і радить якомога ширше впроваджувати напрацьовані фінами методики та засоби навчального процесу. Це видання буде корисним усім, хто прагне змін у шкільній освіті.

"Зрозуміло написана, змістовна, ця книга наводить на роздуми та пропонує стратегії, опанування яких дасть змогу зробити процес навчання по-справжньому захопливим і максимально ефективним. Коли я читав її, у мене не виникало жодного запитання на кшталт: "Звідки він це взяв?" або "Як він зможе це реалізувати?" Скоріше, я знову і знову повторював про себе: "Ну звичайно, це ж очевидно!" - Керол Енн Томлінсон, доктор педагогічних наук , професор та голова кафедри освітніх фондів.

Отзывы о Як навчають у Фінляндії. Найкраща шкільна освіта

Як навчають у Фінляндії. Найкраща шкільна освіта отзывы

Авторы книги Як навчають у Фінляндії. Найкраща шкільна освіта

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-timoti-uoker-90x120.jpg

Американский учитель, живет в Финляндии. Два года работал в государственной школе Ressu в Хельсинки. С 2015 года ведет блог Taught by Finland, в котором делится своим опытом преподавания. Пишет... Подробнее