Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло

Код товара: 96101
Купить Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло

Автор: Филип Зимбардо

Издательство: Yakaboo Publishing
Код товара: 96101
1263
354 354 грн
Нет в продаже

Автор: Филип Зимбардо

Издательство: Yakaboo Publishing

Переплет

Твердый

К-во страниц

584 стр

ISBN

978-966-97633-6-5

Формат

170x245 мм

Язык

украинский

Легендарний американський психолог Філіп Зімбардо через майже 40 років повертається до знаменитого Стенфордського в'язничного експерименту, який він здійснив влітку 1971 року разом з аспірантами і студентами Стенфордського університету. У книжці докладно викладено перебіг експерименту, опис містить розлогі уривки зі щоденника психолога та учасників, матеріали інтерв'ю, аудіо- та відеозаписів.

Професор Зімбардо проводить паралелі з іншими подібними експериментами, а також реальними випадками насильства у державних інституціях, досвідом геноцидів, етнічних чисток, порушень прав людини. Він також робить огляд впливу експерименту на суспільні науки, зміни у законодавстві США, мистецтво, а найголовніше – на розуміння природи людської жорсткості взагалі.

Відгуки:

«Зімбардо заслуговує на щиру вдячність, адже віднайшов і витягнув на світло найтемніші, найпотаємніші закутки людської душі».

Вацлав Гавел (1936-2011), громадський діяч і політик, останній президент Чехословаччини (1989-1992) і перший президент Чехії (1993-2003)

«Усі політики... мусять це прочитати... Це неабияка книжка».

The Times (Лондон)

«Ця важлива книжка обов'язкова до прочитання не тільки соціологам, а й політикам – усім, хто ухвалює рішення, хто навчає; всім, кого непокоїть шлях самознищення, на який, схоже, стали Сполучені Штати і решта світу».

American Scientist

Вікове обмеження: 18+. Присутня ненормативна лексика і фото сцен насилля.

Написать отзыв

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-filip-zimbardo-90x120.jpg

Фи́лип Джордж Зимба́рдо (р. 23 марта 1933) — американский социальный психолог, организатор знаменитого Стэнфордского тюремного эксперимента.

По происхождению — итальянец. Вырос в Южном Бронксе (Нью-Йорк, США. Степень бакалавра получил в Бруклинском колледже, магистерскую и докторскую — в Йельском университете.

После работы в Нью-Йоркском университете Зимбардо получил должность профессора в Стэнфордском университете. В ходе проведённого им Стэнфордского тюремного эксперимента 24 обычных студента колледжа были случайным образом распределены на группы «заключённых» и «надзирателей» в оборудованной в подвале факультета психологии имитации тюрьмы. Было обнаружено, что участники игры очень быстро вживаются в свои роли, надзиратели начинают испытывать садистские эмоции и намерения, а заключённые — депрессию и безнадёжность. Хотя эксперимент был запланирован на две недели, он был прекращён досрочно, через шесть дней, по этическим соображениям.