Bizlit +380995622563

Феномен Zara (українською)

Код товара: 95265
Купить Феномен Zara (українською)

Автор: Ковадонга О'Шеа

Издательство: Book Chef
Код товара: 95265
885
173 173 грн
Ожидается

Автор: Ковадонга О'Шеа

Издательство: Book Chef

Переплет

Твердый

К-во страниц

216 стр

ISBN

978-617-7347-48-3

Формат

165х240 мм

Язык

украинский

Год издания

2017

Нет в наличии

ZARA... Що ж криється за цими чотирма літерами? Визнана законодавиця моди... Культовий «модний» бренд... Лідер світового рейтингу компаній-ритейлерів… Флагман унікальної компанії Inditex, що під своїм прапором об’єднала такі відомі торговельні марки, як Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho, Bershka, Stradivarius, Uterque... Революціонер у сфері фешн-ритейлу і виробництва одягу, бізнес-модель якого нині вивчають провідні бізнес-школи світу... Хто ж творець такого дивовижного феномену? І яким було сходження на вершину олімпу моди?
У своїй книзі Ковадонґа О’Ші, сягаючи аж до витоків ZARA, з’ясовує, як ця компанія перетворилася на глобального гравця у світі моди, якого ми знаємо тепер, і, що не менш важливо, як їй досі вдається так швидко реагувати на основні тенденції у світі моди.
Історія ZARA може нас багато чого навчити. І Ковадонґа О’Ші розповідає її з глибокою обізнаністю і вишуканою легкістю.

Написать отзыв

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Филип Котлер - профессор международного маркетинга Высшей школы менеджмента Дж.Л.Келлога при Северо-Западном университете. Получил степень магистра экономики в Чикагском университете и звание доктора философии. Автор многих книг по маркетингу и менеджменту, а также свыше 100 статей для ведущих журналов. Единственный автор, кто трижды удостаивался ежегодной премии Alpha Kappa Psi, присваиваемой за лучшую статью для "Journal of Marketing". Имеет множество званий и наград за выдающийся вклад в маркетинг.