Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Долина богів. Історії з Кремнієвої долини

Код товара: 100460
Купить Долина богів. Історії з Кремнієвої долини

Автор: Олександра Вулф

Издательство: Yakaboo Publishing
Код товара: 100460
162
150 150 грн
На складе

Автор: Олександра Вулф

Издательство: Yakaboo Publishing

Переплет

Мягкий

К-во страниц

288 стр

ISBN

978-617-7544-03-5

Формат

145x200 мм

Язык

украинский

Це книжка про місце, де навіть XXI століття вийшло з моди — так далеко вперед дивляться мешканці Кремнієвої долини. Саме тут, у Сан-Франциско та у містах Затоки Сан-Франциско, вдруге за останні півстоліття відбувається маштабна культурна революція, яка радикально змінює життя планети. І якщо в 1960-х роках про тодішню революцію писав Том Вулф, то про наших сучасників пише його донька, журналістка Александра Вулф.

У центрі її оповіді — не хіппі, а юні стартапери, учасники й учасниці стипендіальної програми легендарного інвестора Пітера Тіля, які отримали від його фундації 100 тисяч доларів з умовою покинути школу, відмовитися від навчання в коледжі на час програми і заснувати власну компанію. У них багато спільного з тими, хто здійснював культурну революцію у 60-х: вони живуть комунами, експериментують зі стилем життя і прагнуть змінити світ, але пристрасть, якій вони віддаються, інша — робота. Як і тоді, не всі кумири виправдовують очікування, не всі мрії збуваються і не всі амбіції виявляються досяжними. А тим часом Кремнієва долина й надалі живе найсміливішими амбіціями і мріями, навіть мріями про докорінну зміну людства як виду.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-oleksandra-vulf-90x120.jpg

Олександра Вулф  — штатна кореспондентка газети The Wall Street Journal, авторка тижневої колонки “Weekend Confidential”. Після закінчення Університету Дюка працювала репортеркою для New York Observer, The Wall Street Journal і, пізніше, Condé Nast Portfolio. Регулярно писала колонки для Bloomberg Businessweek, матеріали для Travel + Leisure and Departures, а також центральні статті номера для Vanity Fair і Town & Country. "Долина богів" — перша книжка Александри Вулф. Вона мешкає у Нью-Йорку.