Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Моє сторіччя

Моє сторіччя

120 грн
120
8 человек добавили в Вишлист
Ожидается
Дата поступления пока не известна
Переплет Твердый
К-во страниц 400 стр
ISBN 978-617-679-435-6
Формат 130x200 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Це моє сторіччя, моя країна, моя історія — ніби каже різними голосами й інтонаціями «збірний» герой Ґюнтера Ґрасса, який вплів свій голос і власне життя у панорамну розповідь про ХХ століття його рідної Німеччини. Сто коротких новел, названих за роками цього кривавого сторіччя — від 1900 до 1999-го — і так чи інакше присвячених світовим і приватним подіям цих років-дат, по-новому віддзеркалюють історію великого народу — значних постатей і «маленьких» людей, які творили цю історію, жили в ній, були її заручниками чи жертвами.

Читач однозначно відкриє для себе іншу Німеччину, побачивши й почувши її через призму світосприйняття й самоусвідомлення її громадян, яким випала одна з найскладніших доль у світовій історії минулого сторіччя.

Твір перекладено за підтримки гранту Goethe-Institut, фінансованого Міністерством закордонних справ Німеччини.

Показать полностью
Отзывы о Моє сторіччя
0 / 5
Оставить отзыв
Гюнтер Грасс

Німецький письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури 1999 року.

Народився 16 жовтня 1927 року в місті Данцигу.

У роки панування нацизму він пройшов типовий для більшості тодішніх німецьких юнаків шлях: 1937 — член юнгфольку, 1941 — вступив до гітлер'югенду, 1942 — воєнний льотчик-доброволець, 1944 — служить танкістом у вермахті. Майбутній письменник брав участь у боях, був поранений, потрапив у Баварії до американського полону, потім до англійського табору для військовополонених, де працював на каменоломнях. У 1946 році, через ушкодження плеча, його звільнили з полону.

Родина Грассів, що змушена була покинути Данциг, як тисячі інших німців, оселилася в Берліні. Гюнтер не завершив навчання в гімназії, не здобув повноцінної освіти, що пізніше розглядав як свою перевагу.

У тяжкі повоєнні роки він брався за всіляку роботу: був каменярем, помічником скульптора, навчався у вищих школах образотворчого мистецтва. Згодом заробляв на життя малюнками та ілюстраціями, робив невеличкі керамічні фігурки звірів та птахів.

У 1952 році починає багато писати. Серед найвідоміших творів письменника «Бляшаний барабан», «Кішка і миша», «Собачі роки», «Камбала», «Щуриха» тощо.

Ви дивились

Фото