Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Вы всегда можете переключить на украинский язык, воспользовавшись переключателем в шапке сайта
СПАСИБО
Їжа, що змінює життя. Збірник самарі (українською мовою) + аудіокнижка
Команда авторів Моноліт Bizz
500 грн
Велика книга настільних детективних ігор
Аріанна Белуччі
750 грн
Тільки я візьму новий рівень. Том 3
Chugong
518 грн
Комплект із двох збірників самарі «Тайм-менеджмент» та «Штучний інтелект і нейромережі»
Команда авторів Моноліт Bizz
950 грн
Клиенты на всю жизнь
Карл Сьюелл
400 грн
Книга-розмальовка «Квіти»
Ольга Марс
675 грн
Я не знаю, як про це писати
Ирена Карпа
480 грн
Німецький історик культури Вольфґанґ Шивельбуш народився у 1941 році у Берліні. Після Другої світової війни він штудіював у Франкфурті літературу, театрознавство, філософію й соціологію, але згодом зосередився на історичних дослідженнях процесів європейської модернізації й урбанізації, ролі техніки та технології у повсякденному житті, трансформації колективних уявлень про простір і час у цьому контексті.
Вчений застосовував підхід, близький до історії ментальностей та інтелектуальної історії. Його методологія ґрунтується на історичній соціології європейської цивілізації, розвинутій Норбертом Еліасом. І саме ця методологія дозволила Шивельбушу здобути світове визнання. Згодом автор переїхав до США, де продовжував свої дослідження, і наразі ділить своє життя між Німеччиною та цією країною. Книжки Шивельбуша відомі в усьому світі. Їх перекладено багатьма мовами, зокрема англійською, турецькою, китайською, корейською та японською.
У 2003 році Берлінська Академія мистецтв нагородила автора премією Генриха Манна. У 2005 році Шивельбуш став лауреатом наукової премії Фонду Абі Варбурґа, а у 2013 – премії Лессінґа Вільного Ганзейського міста Гамбурґ. В Україні книжка «Смаки раю», яку ви тримаєте у руках, вперше вийшла друком у видавництві «Критика» 2007 року.
У 2014 році у видавництві «Ніка-Центр» побачила світ інша книжка цього автора «Розчаклована ніч. До історії штучного світла у XIX столітті». Загалом, усі праці німецького дослідника мають особливу цінність: звертаючись до історії непомітних уже сьогодні речей, вони створюють опорні точки для нашої уяви, даючи змогу поринути, немов у батискафі, крізь товщу століть у людський світ, яким він був задовго до того, як став нам звичним.
г. Харьков
Девиз BIZLITа - Дешевле не найдёшь!
И это действительно так, ниже наших цен найти очень тяжело.
К сожалению, за каждой ценой не уследить, но мы пытаемся
ВАЖНО!
Точную дату отгрузки уточняйте, пожалуйста, у нашего менеджера по телефонам, указанным на сайте.
В связи с огромной загруженностью склада возможны незначительные задержки!