Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Роберт Сент-Джон

Роберт Сент-Джон — американський письменник, журналіст розслідувач та телеведучий. Роберт Сент-Джон народився в Чикаго в родині медсестри та фармацевта. В середній школі опановував письменство разом з Ернестом Гемінґвеєм, за твердженням його вчителя, обидва не мали майбутнього в цій справі. Під час Першої світової війни служив на флоті, додавши собі декілька років під час вступу до війська.

Після повернення навчався в Трініті коледжі в Хартфорді, потім працював кореспондентом у різних газетах. У 1923 році, разом із братом започаткував видання «Cicero Tribune», ставши наймолодшим випусковим редактором у Сполучених Штатах. Першим його гучним розслідуванням стала серія репортажів про чекагську мафію. Внаслідок цього журналіст був змушений звільнитись з газети після того, як її викупив Аль Капоне. Працював на Associated Press й у 1939 році відбув до Європи як воєнний кореспондент. Переслідування євреїв, свідком яких він став, здійняли в ньому зацікавленість Ізраілем та проблемою антисемітизму. Він глибоко переживав вбивства євреїв християнами, з якими себе ототожнював.

Згодом пережитим враженням та цим думкам присвятив свою першу книгу. Саме Сент-Джон був першим репортером, що оголосив про кінець війни 12 червня 1945. Після перемоги армії союзників він багато подорожував, висвітлюючи події на Близькому Сході. У своїх публікаціях та працях автор писав про режим Тіто в Югославії, війну за незалежність Ізраїлю, арабо-ізраїльські конфлікти, політичних діячів по обидві сторони барикад та юдаїзм. Його книжки обов’язково варто читати для кращого розуміння проблематики та тенденцій розвитку в цій частині світу. 

Читать полностью →
Фильтры
Фильтры
Отменить все
Цена
от
до
Показать

Ви дивились