Bizlit +380995622563

Друзі, ми працюємо. Віримо в ЗСУ і нашу Перемогу! Слава Україні!

Страница автора

Наталка Малетич

Народилася 29 квітня 1979 року у Львові. Найбільше захоплення – література, а також – класична музика і живопис. Не уявляю собі життя без книжок – воно було би безбарвним і нудним. Люблю писати казки, і читати – теж ;)

Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, працювала редактором літературних і дитячих передач Львівського обласного радіо, а також – випусковим редактором у львівських Інтернет-виданнях, зокрема, на сьогодні, в ZAXID.NET. Мої відгуки на книжки та інтерв’ю з письменниками публікували ZAXID.NET, «Літакцент» та «Буквоїд». Про спільне читання батьків і дітей пишу в блозі «Читландія».

Лауреат ІІ премії Всеукраїнського конкурсу на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека» 2008 року, результатом якого стала книга «Про Зайчика-Забудька та інші історії», що вийшла у видавництві «Грані-Т» 2009 року. Заячі пригоди проілюстрували київська художниця Ольга Гаврилова та моя донечка – Вікторія Зубрицька, завдяки якій всі ці історії і писалися. В електронній версії книжку переклала російською редактор культурологічного Інтернет-журналу «Черепаха на острове» Марія Ольшанська.

Співавтор книги «Різдвяна чудасія», що вийшла у грудні 2010 року у видавництві «Братське» (Київ). Також співавтор інших книжок цього видавництва – «Весняної книжки», «Дарунок святого Миколая» (2012), «На Великдень» (2013), «Медяник для Миколая» (2013).

Книги автора: Наталка Малетич

Показывать:
Сортировать:

Привид, який не міг заснути

Привид, який не міг заснути

100 грн

Чат для дівчат

Чат для дівчат

80 грн

Щоденник Ельфа

Щоденник Ельфа

60 грн

Іль. Казка про народження

Іль. Казка про народження

100 грн

Великодня історія

Великодня історія

150 грн

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)