Нет в наличии
Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Нет в наличии

Свідомість Дзен. Свідомість початківця

Код товара: 133704

Автор: Сюнрю Судзуки

Издательство: Основи
Код товара: 133704
525 грн
525

1 человек добавил в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Автор: Сюнрю Судзуки

Издательство: Основи

Переплет

Твердый

К-во страниц

160 стр

ISBN

978-966-500-690-9

Язык

украинский

Описание книги Свідомість Дзен. Свідомість початківця

Книга «Свідомість дзен, свідомість початківця», вперше повністю опублікована російською мовою, звернена до тих, хто серйозно цікавиться японським буддизмом і практикою медитації дзадзен. В основу книги покладено бесіди відомого наставника дзен Сюнрю Судзукі з групою його американських учнів.

Судзукі-роси являв одне з найвпливовіших напрямів японського буддизму - школу Сото. Основоположником її був монах Доген (1200-1253), найбільш яскравий з японських філософів, глибокий і оригінальний мислитель, автор багатотомних праць і перекладів буддійських трактатів з китайського.

Це книга про те, яка правильна практика дзен, яке правильне ставлення до неї і правильне її розуміння. І про те, як слід розуміти своє життя і жити в цьому світі. Незважаючи на гадану простоту і легкість викладу, книга вимагає від читача чималого внутрішнього напруження і зосередження. Але і для тих, хто не збирається займатися практикою дзен, погляди Судзукі-роси, його розуміння і пояснення життя як такого - можуть відкрити нову радість буття і наблизити до пізнання справжньої таємниці земного існування.

Книга С. Судзукі «Свідомість дзен, свідомість початківця», вперше опублікована англійською мовою в 1970р. і витримала з тих пір більше двадцяти видань, - одна з найбільш значних сучасних робіт по практиці медитації дзен, доступних західному і вітчизняному читачеві.

Отзывы о Свідомість Дзен. Свідомість початківця

0 / 5

5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Свідомість Дзен. Свідомість початківця отзывы

Авторы книги Свідомість Дзен. Свідомість початківця

Сюнрю Судзуки
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-sjunrju-sudzuki-90x120.jpg
Cюнрю Судзуки Мастер дзэн (роси) школы Сото, популяризовавший дзэн в США и основавший центр дзэн в Сан-Франциско. Родился 18 мая 1904 года в городе Хирацука японской префектуры Канагава. Его... Подробнее