Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Коротка історія релігії

Коротка історія релігії

360 грн
360
3 человека добавили в Вишлист
На складе
Переплет Мягкий
К-во страниц 256 стр
ISBN 978-617-8115-87-6
Формат 140х210 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Що спільного в думках Будди та Паскаля? Чому Ісуса сприйняли за революціонера і розіп’яли? Чому мусульмани готові збройно мститися за насмішки над Мухаммадом? Чи правда, що релігія померла? Це тільки кілька питань, які розкриває Річард Голловей. Він висвітлює історію релігії з прискіпливістю дослідника, гумором стендапера й уважністю людини, яка бачить красу, схожість та унікальність у кожному віруванні.

Щоб розгледіти спільне й відмінне в індуїзмі, буддизмі й джайнізмі, вам не доведеться читати священні тексти. Щоб розуміти віхи християнства, не обов’язково читати Новий Завіт й історію церковних розколів. Достатньо цієї книжки, де все найважливіше й найцікавіше зібрано під однією палітуркою.

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ «КОРОТКА ІСТОРІЯ РЕЛІГІЇ»

Для всіх, хто цікавиться історією релігій світу. Буде цікаве як вірянам, так і атеїстам.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА РІЧАРДА ГОЛЛОВЕЯ

Річард Голловей переказує всю історію релігії — від зорі релігійних вірувань до ХХІ століття. Виходячи далеко за межі основних світових релігій — юдаїзму, ісламу, християнства, буддизму та індуїзму, — Голловей також досліджує, звідки походять релігійні вірування, пошук сенсу в історії, сучасне захоплення саєнтологією та креаціонізмом, ворожнечі між релігійними людьми та інше. 

Показать полностью
Отзывы о Коротка історія релігії
5.00 / 5
Оставить отзыв
Річард Голловей
Річард Голловей – шотландський письменник, священнослужитель, ведучий програм на радіо і телебаченні. Народився в Поссілпарку, Глазго. Здобув освіту в Келхемському богословському коледжі, Единбурзькому богословському коледжі та Уніонній богословській семінарії в Нью-Йорку.

Був куратором, вікарієм і настоятелем різних парафій в Англії, Шотландії та США. Був єпископом Единбурзьким, а пізніше – обраний примасом Шотландської єпископальної церкви. Річард є автором понад 20 книг, в яких досліджує зв'язок сексуальності, наркотиків і біоетики із сучасною релігією, зокрема книги «Коротка історія релігії». Зараз письменник живе в Единбурзі зі своєю родиною.

Другие книги этого автора

Комплект книг Коротка історія (з 5ти книг)

Вільям Байнум, Девід Кристал, Найджел Ворбертон, Найл Кіштайні, Річард Голловей

1800 -5% 1710 грн

На складе

Комплект Коротка історія релігії + Коротка історія філософії

Найджел Ворбертон, Річард Голловей

720 -5% 684 грн

На складе

Ви дивились

Фото