Іван Терлюк - доцент кафедри права, доктор юридичних наук, доцент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького.
Історія держави і права України. Держава і право на території сучасної України від Стародавності по Новий час. Том 1
- Стоимость от 80 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службой Новая Почта
- Бесплатная доставка от 2000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Висвітлено особливості еволюції суспільно-політичного устрою, судової та правової систем на території сучасної України від їхніх витоків до початку ХХ ст. Аналіз проведено в контексті запропонованої періодизації історії держави і права України, яка загалом співвідноситься з періодизацією держави і права європейських країн. Видання спрямоване на забезпечення ґрунтовного розуміння ключових суспільно-політичних процесів, які вплинули на формування та розвиток правової системи українських земель.
Особливу увагу приділено питанням формування та розвитку політичних інститутів влади, джерелам права й процесу систематизації правових норм. Здійснено правовий аналіз основних пам’яток українського права. Для студентів юридичних спеціальностей, викладачів, дослідників та всіх, хто цікавиться історією державності й правової системи України, а також українською історією загалом.