Есть в наличии
Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Есть в наличии

Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища. Том 2

Код товара: 124826

Фото

Автор: Павел Виктор

Издательство: BookChef
Код товара: 124826
280 грн
280

2 человека добавили в Вишлист

На складе

Автор: Павел Виктор

Издательство: BookChef

Переплет

Твердый

К-во страниц

336 стр

ISBN

978-966-993-395-9

Формат

130х200 мм

Язык

украинский

Описание книги Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища. Том 2

Автор книги — відомий український педагог і Заслужений учитель України, одесит Павло Андрійович Віктор. На його YouTube-канал, присвячений фізиці, підписані вже понад 700 000 осіб. Розміщені на каналі відеоуроки дають змогу сотням тисяч школярів, студентів і просто тим, хто бажає осягнути цю дивовижну науку, самостійно вивчити повний курс фізики.

«Молекулярна будова речовини і теплові явища» — друга книга серії, створена за мотивами цих відеоуроків, і є продовженням курсу, спрямованого на поглиблене вивчення предмету. У цьому томі зібрані та викладені доступною мовою такі розділи фізики, як термодинаміка, молекулярно-кінетична теорія, розглянуті властивості парів, рідин і твердих тіл. Ви дізнаєтеся, що таке дифузія, теплопровідність, кристалізація, плавлення, випаровування, конденсація, критична температура, що відбувається у теплових двигунах і рідкокристалічних моніторах, а також багато іншого. І це допоможе вам глибше розуміти процеси, що відбуваються у навколишньому світі.

Як і в попередній книзі, автор постарався зберегти баланс між простотою і наочністю опису фізичних явищ на якісному рівні та строгим кількісним описом, що спирається на математичний апарат середньої школи. Перше дуже важливе для тих, хто тільки почав вивчати фізику, а друге – для тих, хто готується до випускних іспитів або, можливо, уже сидить на студентській лаві технічного вишу.

Отзывы о Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища. Том 2

0 / 5

5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища. Том 2 отзывы