Есть в наличии
Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Диво-імунітет. Неймовірні можливості природного захисту нашого організму

Код товара: 125969

Автор: Деніел М. Девіс

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 125969
150 грн
150

0 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Деніел М. Девіс

Издательство: КМ-Букс

Переплет

Твердый

К-во страниц

304 стр

ISBN

978-966-948-597-7

Формат

215x145 мм

Язык

українська

Описание книги Диво-імунітет. Неймовірні можливості природного захисту нашого організму

Здатність організму боротися з хворобами і навіть самолікуватися - одна з найбільших таємниць природи. Ключем до здоров'я людини є її імунна система. Завдяки копітким дослідженням та експериментам вчених вже багато відомо про величезну і складну мережу спеціалізованих клітин, регуляторних білків та особливих генів, які постійно дбають про наш організм.

Проте автор цієї книги, провідний імунолог Деніел М. Девіс, розкриває тему з дещо іншого кута зору, розповідаючи про імунну систему як про окремий всесвіт у межах нашого організму - приголомшливо красивий і досконалий. Імунна система набагато потужніша за будь-які винайдені ліки, тож завдання вчених полягає у пошуку способів використання природних захисних сил для створення проривних препаратів і застосування імунотерапії, що допоможуть для боротьби з раком, діабетом, артритом та багатьма віковими захворюваннями.

Автор знайомить нас із дивовижним, часом детективним світом дослідження імунітету людини, сповненим життєво важливих відкриттів, успішно розгаданих головоломок та ще не розв'язаних шарад, розповідає про нове розуміння людського тіла і про мільйони збережених життів.

Отзывы о Диво-імунітет. Неймовірні можливості природного захисту нашого організму

0 / 5

5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Диво-імунітет. Неймовірні можливості природного захисту нашого організму отзывы