Есть в наличии
Bizlit +380995622563

Друзі, ми працюємо. Віримо в ЗСУ і нашу Перемогу! Слава Україні!

Есть в наличии
Акция

Получи скидку до 20% на продукцию издательства МонолитBizz

Получи +1% за каждую вторую книгу в заказе
Получи +2% за каждое второе наименование в заказе
Максимальная скидка по заказу 20%
Узнать подробнее

Думай і винаходь

Код товара: 130399
3

Автор: Тим Скоренко

Издательство: МонолитBizz
Код товара: 130399
Акция

Получи скидку до 20% на продукцию издательства МонолитBizz

Получи +1% за каждую вторую книгу в заказе
Получи +2% за каждое второе наименование в заказе
Максимальная скидка по заказу 20%
Узнать подробнее
360 грн
360

0 человек добавили в Вишлист

| 3
На складе

Автор: Тим Скоренко

Издательство: МонолитBizz

Переплет

Твердый

К-во страниц

96 стр

ISBN

978-617-7966-73-8

Формат

170х250 мм

Язык

українська

5.00 5 3

Описание книги Думай і винаходь

Батьки, ви хочете, щоб ваші діти були найрозумнішими, найерудованішими і найуспішнішими? На допомогу вам уже поспішає неймовірна й унікальна книжка, що допоможе вашій дитині поринути у цікавий світ винахідництва. Дитина дізнається безліч прикладів, порад, правил та рекомендацій для подорожі у світ креативу, що допоможуть розвинути інтелектуальні й творчі здібності, сформують неординарне мислення, а також за допомогою найцікавіших завдань — розбурхають уяву та змусять поглянути на світ вже іншими очима – очима винахідника!

Однією зі складових сучасної успішної людини є креативність та винахідливість. Але як вигадати те, чого раніше не існувало? Та ще й так, щоб це було суперзатребувано вже сьогодні? Усередині кожного з нас живе справжнісінький винахідник. Просто одного разу його треба розбудити і змусити працювати. І тоді у світі з’явиться щось нове.

Книжка «Думай і винаходь» Тима Скоренка пропонує незвичайні експерименти для пробудження внутрішнього винахідника кожного з нас. Також ваша дитина дізнається з неї безліч цікавих реальних історій, що підштовхнуть до геніальних думок. Спробуйте, запропонувати своїм дітям таку гру — винайти чи вдосконалити щось! Побачите, з яким ентузіазмом вони візьмуться за справу і почнуть сипати ідеями! І не сумнівайтеся, вам захочеться розв’язувати завдання не менше, ніж вашому юному винахіднику!

Шість причин прочитати цю книжку:

  • Формує образне мислення.
  • Сприяє розвитку творчого потенціалу.
  • Ознайомлює з алгоритмом винаходів.
  • Розвиває інтелект.
  • Вчить спостережливості й уважності.
  • Розширює світогляд.

Щоб краще розуміти механізм появи нових винаходів, варто познайомитись із тим, як винаходять інші. У книжці ви прочитаєте про те, як з’явилися 3D-ручка і мікрохвильова піч, липкі папірці для нотаток і розумний бджолиний вулик, чого тут тільки немає! Про деякі винаходи неможливо читати без сміху.

Як вам, приміром, будильник-шредер, який подрібнює грошову купюру, якщо ви не встаєте за дзвінком? А котячий туалет із підігрівом? А скакалка, що змінює колір? А ілюмінатор для собак, вбудований у паркан? А шпалери із бульбашками? Проте деякі винаходи реально рятують людям життя — ліки й вакцини, фільтри для води в Африці, надувні велосипедні шоломи, автомобільне скло «триплекс», що не б'ється. І все це колись було придумано й винайдено розумними і спостережливими людьми!

Ну і, звичайно ж, книжка повідає про те, що потрібно робити, аби ваш винахід не поцупили. Звісно, запатентувати його! Інакше може статися та сама історія, що з італійцем Антоніо Меуччі. Не чули про нього? І ніхто не чув. А саме він тимчасом винайшов телефон! Але не зміг запатентувати, і всі лаври дісталися за кілька років іншому винахіднику!

Уперед до винаходів!

Отзывы о Думай і винаходь

5.00 / 5

5 звёзд

3

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Думай і винаходь отзывы

Авторы книги Думай і винаходь

Тим Скоренко
image/data/avtor/no_avtor.jpg
Писатель, журналист, главред Popmech.ru.