Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Страница автора

Каріна Схапман

Голландська художниця та письменниця, політик.

Народилася 6 червня 1960 року в місті Лейден (Нідерланди), де провела дитинство разом з матір’ю та вітчимом. Коли Каріні було тринадцять років, мати померла, тож дівчинка потрапила під опіку батька. Через насильство в сім`ї, батька Каріни позбавили батьківських прав, а дівчинку вдочерили. Не витримавши у прийомній родині, вона втекла. Тривалий час Каріна перебувала в оточенні популярного тоді співака Германа Брода та була постійним відвідувачем нічних клубів Амстердама.

На початку 80-их років Каріна вибралась із цього оточення, вийшла заміж та стала матір’ю чотирьох дітей. З 2002 по 2008 рік від імені Лейбористської партії працювала у міській раді Амстердама. Видала кілька книг про стосунки дітей, батьків та шкільне виховання.

Ще з дитинства Каріна чула від матері історії про мишенят, а вже у дорослому віці видала власну книгу про мишей. «У 2008 році я вирішила написати книгу про мишенят. Тоді я не була певна, чи в мене щось вийде. Спершу виникла ідея збудувати будиночок для мишенят. Намалювавши ескіз кімнат, взялась до роботи. По ходу будівництва вигадувала різні історії. Ось так народилася книга про Сема та Джулію», - розповідає Каріна.

Книги автора: Каріна Схапман

Показывать:
Сортировать:

Мишачий дім Сема і Джулії

Мишачий дім Сема і Джулії

200 грн

Сем і Джулія в театрі

Сем і Джулія в театрі

200 грн

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)