Вільям Ширер — американський журналіст, військовий кореспондент та історик. Із 1925 року робив репортажі з нацистської Німеччини. Автор понад 12 праць, присвячених Другій світовій війні та її передумовам, зокрема книжок «Берлінський щоденник» (1941), «Крах Третьої республіки» (1969).
Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини (том 1)
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Книжка «Злет і падіння Третього Райху» — це монументальне дослідження найнебезпечніших подій ХХ століття. Нині, коли після закінчення Другої світової війни минуло понад 70 років, нам здається неймовірною та загроза, яку несли у світ Гітлер і його імперія. Багаторічна робота з першоджерелами, особисті спостереження автора за підйомом нацистської Німеччини, 485 тонн документів від Міністерства закордонних справ Німеччини, безліч щоденників, записів телефонних розмов, ретельно збережених німцями, — усе це стало основою масштабної праці Вільяма Ширера. Поєднання особистих спогадів та історичних фактів вирізняє цю книжку з-поміж решти праць, присвячених історії нацистської Німеччини.
У першому томі дослідник подає максимально об’єктивну інформацію про зародження Третього Райху, політичний зліт Гітлера, детально описує всі згубні кроки, які призвели до війни, і зрештою показує, як польська війна переросла у Другу світову.
ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для найширшого кола читачів. Вона буде корисною історикам, політикам, соціологам, студентам і всім, хто цікавиться історією, прагне більше дізнатися про причини, перебіг і наслідки Другої світової війни, а також про таємниці правління Гітлера й усю правду про найнебезпечніші події ХХ століття.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Це одна з найґрунтовніших історичних праць про нацистську Німеччину. Ширер поєднав особисті спогади з даними офіційних документів нацистської Німеччини та щоденниками міністра пропаганди Йозефа Ґеббельса, генерала Франца Гальдера, міністра закордонних справ Італії Ґалеаццо Чіано.