Брюс Буено де Мескіта — професор політології Нью-Йоркського університету та старший науковий співробітник Інституту Гувера. Є автором сімнадцяти книг, у тому числі «Посібник диктатора».
Винайдення влади. Королі, папи і розквіт Заходу
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
У кращих традиціях книжок «Людина розумна» та «Чому нації занепадають», це дослідження розв’язує одну з найбільших головоломок історії: чому Захід став наймогутнішою цивілізацією у світі? Політолог Брюс Буено де Мескіта переносить читача у Середньовіччя, щоб розвінчати міф про те, що західні цивілізації «вільніші, багатші й менш насильницькі».
Використовуючи свій досвід політичного маневрування та теорії ігор, автор демонструє, як домовленості між церквою та владою можуть змінити перебіг усієї європейської історії та стимулювати економічне зростання цілих регіонів. Століттями теорія «західної винятковості» була джерелом миру та добробуту в одних країнах та етнічних чисток і хаосу — в інших. Революційна книжка де Мескіти перевертає звичайне уявлення про європейську культуру, релігію та расу та представляє переконливе нове бачення світової історії.
Чим хороша ця книжка:
- Демонструє, як завдяки обміну грошей на владу, церкви та глави європейських держав розділили світ на нижче та вище суспільство.
- Розповідає, як релігія відділилася від управління державами та чого це коштувало суспільству.
- Показує, як одна малопомітна подія може змінити історичний розвиток цілого регіону.