Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Комплект книг Володимира В’ятровича (з 4х книг)

Комплект книг Володимира В’ятровича (з 4х книг)

1415 -5%
1344 грн
1344
0 человек добавили в Вишлист
Ожидается
Наличие не ранее, чем через 30 дней
Переплет Твердый
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay
Комплект складається з 4х книг:
За лаштунками «Волині-43». Невідома польско-українська війна
Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну
(Не)історичні миті. Нариси про минулі сто років
Україна. Історія з грифом «Секретно» (нове оформлення)
За лаштунками «Волині-43». Невідома польско-українська війна
Слово «Волинь» для поляків стало символом вбивства, хоч більшість і їх, і українців почули про ці події вперше лише на початку 2000-х років. «Волинь-43» — не вигадка польської чи російської пропаганди, а реальна страшна історія загибелі тисяч поляків та українців. Та її межі значно ширші у часі та географії…
Автор книги Володимир В’ятрович — історик і публіцист, один з найвідоміших дослідників українського визвольного руху, голова Українського інституту національної пам’яті та автор монографії «Друга польсько-українська війна 1942-1947 років», яка спровокувала бурхливу дискусію істориків навколо подій «Волині-43». Ця книга, написана на її основі, стала чи не першою спробою науково-популярного викладення подій, які російська пропаганда назвала «волинской рєзньой». Автор пропонує перестати робити поділ між катами та жертвами за національною ознакою та поглянути на події літа 1943 року на Волині у контексті україно-польської історії до, під час та після Другої світової війни, вивчаючи спогади безпосередніх учасників подій, документи українського та польського підпілля, Армії Крайової та УПА. Саме вони були дійовими особами цієї трагедії, що тривала не один рік.
Але хто ховався і продовжує ховатися за лаштунками цих подій? Хто отримує політичні дивіденди з історії двох найчисленніших європейських народів, що довгі роки виборювали свою державність під владою імперій, чиї кордони малювались на мапах з волі іноземних генералів і чиї визвольні гасла «від моря до моря» та «від Сяну до Дону» перетнулись у місці, що стало синонімом біди? Ця книга — можливість сформувати власну думку про волинські події, яка спиратиметься не на газетні чи політичні спекуляції, а на об’єктивні факти історії народів, для яких ця війна повинна стати останньою. Не в сенсі найближчої за часом, а такої, після якої буде неможлива інша…
Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну
Книга Володимира В’ятровича, історика, коло наукових інтересів якого — український рух опору. «Нотатки неучасника бойових дій», як він сам їх називає, — це 45 розділів, 45 життєво важливих уроків історії, які ми маємо засвоїти, щоб відстояти незалежність і саме існування держави Україна.
Це 45 важливих питань, які стосуються кожного, і від вирішення яких залежить життя українців. Історія — сувора вчителька, яка повторює незасвоєні уроки неуважним учням.
(Не)історичні миті. Нариси про минулі сто років
Доповнене 12 новими нарисами перевидання «(Не)історичних митей» В’ятровича не є науково-популярною книжкою в традиційному розумінні цього слова. Але він не зміг би її написати, якби не був професійним істориком, який глибоко «сидить» у темі. У цій збірці йдеться про події, довести правдивість яких неможливо жодним документом, адже бурхливе XX століття їх просто нам не залишило.
Але тонке відчуття духу того часу підказує авторові, що ці події могли відбутися. І хтозна, чи не відбулися... Так, Володимир В’ятрович свідомий того, що історія не знає слова «якби». А все ж йому не бракує відваги переступити через цю аксіому. Як і відваги спробувати перо в текстах, що більше тяжіють до літератури, ніж до публіцистики.
(Не)історичні миті, які лягли в основу цієї книжки, вихоплено з попереднього століття української історії: творчі плани Леонтовича, яким не судилося втілитись; заключна роль Курбаса, зіграна зовсім не на сцені; потяг, що везе київських студентів під станцію Крути; останні бійці УПА в останній криївці; радянський концтабір, де гинуть поети, але народжуються вірші. Автор доводить свої оповіді до сьогодення — Майдану 2014-го й російсько-української війни. Це 50 нарисів-миттєвостей — маленьких уламків мозаїки, що вкупі творять велике полотно історії, з її яскравими й похмурими кольорами, тонами й напівтонами.
Україна. Історія з грифом «Секретно» (нове оформлення)
Кривава правда з архівів КҐБ! Засекречені раніше КҐБ сторінки історії України можуть дати відповіді на багато запитань. Чому знову почалася війна у Європі? Чому для Рoсії так важливо завоювати Україну? Історик, який розсекретив архіви рaдянських спецслужб, розповідає про минуле нашої держави, СCСР та Східної Європи 1918-1991 років.
Читач стане свідком майже сторічної шахової партії між українським визвольним рухом та творцями «тюрми народів». Відтворені на сторінках хитрі спецоперації, смертоносні ходи, інформаційні війни - спроба знайти відповідь на запитання: що творить нашу долю - воля людини чи обставини?
Показать полностью
Отзывы о Комплект книг Володимира В’ятровича (з 4х книг)
0 / 5
Оставить отзыв

Другие книги этого автора

Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну

Володимир В’ятрович

500 грн

На складе

(Не)історичні миті. Нариси про минулі сто років

Володимир В’ятрович

165 грн

На складе

Комплект Наша столітня + (Не)історичні миті

Володимир В’ятрович

665 -5% 631 грн

На складе

Україна. Історія з грифом «Секретно» (нове оформлення)

Володимир В’ятрович

400 грн

На складе

Комплект Нарис історії України + Наша столітня

Володимир В’ятрович, Ярослав Грицак

1070 -5% 1016 грн

На складе

Комплект Вiйна на Чернiгівщинi + Наша столітня

Іван Богатирьов, Володимир В’ятрович

620 -5% 589 грн

На складе

Ви дивились

Фото