Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Межа тіні. Оповісті з чужих вуст. Між припливів та відпливів

Межа тіні. Оповісті з чужих вуст. Між припливів та відпливів

400 грн
400
0 человек добавили в Вишлист
Нет в продаже
ISBN 978-617-569-746-7
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службой Новая Почта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

До цього тому повного зібрання творів Джозефа Конрада увійшли три його пізні тексти. Повість «Межа тіні» (1917) — одна з вершин останнього десятиліття творчості письменника. В автобіографічному сюжеті Конрад повертається до часів свого першого капітанства, яке ознаменувало безповоротний перехід від молодості до зрілості.

Збірка «Між припливів та відпливів» (1916) вміщує чотири оповідання, раніше опубліковані в журналах. І хоча дехто розглядає ці твори як написані насамперед задля заробітку, кожна з чотирьох історій, від любовної драми до готичних жахів, вирізняється особливою оповідною технікою. «Оповісті з чужих вуст» (1925) — посмертна збірка Конрада, в оповіданнях якої втілюються переживання Першої світової, навіть якщо йдеться про Листопадове повстання чи Наполеонівські війни.

Показать полностью
Отзывы о Межа тіні. Оповісті з чужих вуст. Між припливів та відпливів
0 / 5
Оставить отзыв
Джозеф Конрад

Джозеф Конрад (з народження Юзеф Теодор Конрад Корженьовський, 1857–1924) ― всесвітньовідомий англійський письменник польського походження та виходець України, автор численних романів і оповідань. Основою для них стало осмислення власного досвіду служби у французькому, бельгійському та британському торгових флотах.

Його творіння відзначаються глибинним проникненням у душу персонажів, влучною діагностикою психологічної драми сучасної людини і донині мають відчутний вплив на літературу та кінематографію.

Другие книги этого автора

Очима Заходу. Самодержавство і війна

Джозеф Конрад

280 грн

Нет в продаже

Кінець неволі

Джозеф Конрад

130 грн

Нет в продаже

Визволення

Джозеф Конрад

300 грн

Нет в продаже

Межа тіні. Тайфун

Джозеф Конрад

125 грн

Нет в продаже

Дзеркало моря. Особова справа

Джозеф Конрад

Нет в продаже

Серце пітьми

Джозеф Конрад

75 грн

Нет в продаже

Серце пітьми

Джозеф Конрад

220 грн

Нет в продаже

Ви дивились

Фото