Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Гіменей розкутий. Добірка української еротичної прози

450 грн
450
0 человек добавили в Вишлист
На складе
Переплет Твердый
К-во страниц 456 стр
ISBN 978-617-522-264-5
Формат 150x205 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Полутоны чувственности, заложенные в слово, жажда проступающего между строк желания, легкая атмосфера обольстительности на страницах. Водоворот образов и интимные вселенные сбрасывают оковы запретов и ложатся изысканными строками на бумаге так, будто мощь нового времени снимает все табу и выпускает их на свободу. Будь то искренняя любовь или страстная страсть, патологическая похоть или нежная приязнь, – всем этим переплетением чувственного и романтического, физического и лирического есть место в жизни, а значит, в произведениях художников, в том числе и мастеров слова.

В подборке эротической прозы «Гименей раскрепощен» помещены произведения украинских классиков первой трети ХХ в. Здесь мы встретим сентиментальную историю Бьянки, мытарства бахуров, тяготение к полиандрии, искание телесных утех, «нечестивую любовь» в омуте революции и новейшую историю любви Тристана и Изольды. Такими откровенными в своих чувствах, воплощенных в слове, украинских художников мы видим едва ли не впервые.

Показать полностью
Отзывы о Гіменей розкутий. Добірка української еротичної прози
0 / 5
Оставить отзыв
Грицько Григоренко

Грицько Григоренко (справжнжє ім'я Олександра Євгенівна Судовщикова-Косач; березень 1867 — 27 квітня 1924) — українська письменниця, перекладачка, громадська діячка. Дружина Михайла Косача, брата Лесі Українки.

Народилася в місті Макар'єв (нині місто Костромської області, РФ) у сім'ї вчителя Є. Судовщикова, який був другом Михайла Драгоманова. Від 1868 разом із матір'ю жила в родині Драгоманових. Закінчила гімназію, від 1885 навчалася на історико-філософському відділі Вищих жіночих курсів (Київ). Належала до кола молоді, яка гуртувалася навколо Лесі Українки; влітку відпочивала в родині Косачів на Полтавщині та Волині. 12 вересня 1893 одружилася з Михайлом Косачем і виїхала з ним до міста Дерпт (нині Тарту, Естонія), де він закінчував університет і залишився працювати на фізико-математичному факультеті. Там же видала першу збірку імпресіоністичних оповідань «Наші люди на селі» (1898), яку прихильно зустріли Іван Франко та Леся Українка, хоч і критикували за песимізм.

Від 1901 подружжя жило в Харкові. 1903 року, після смерті чоловіка, Григоренко повернулася до Києва, закінчила юридичні курси, працювала в суді, була діячкою Товариства захисту працюючих жінок. Через невдоволення роботою переїхала до м. Гадяч, де займалася домашнім учителюванням і творчою працею. Співпрацювала з київською газетою «Рада», періодичними виданнями «Рідний край», «Літературно-науковий вістник», «Молода Україна». Оселившись у Могильові (нині місто Могилів-Подільський) разом із Оленою Пчілкою, жила з дрібних заробітків.

Автор натуралістичних оповідань переважно з українського селянського побуту, а також робітничого життя («Смерди», «Пересельці», «Ніяк не вмре», «Чи по правді?», «Людям», «Машиніст» та ін.); оповідань для дітей (збірка «Дітки», 1918), п'єс («Яблука», 1918; «Дімин сон», опублікована 1930), спогадів «Хаос», знайдених лише 1980 року (рукопис зберігається у фондах Київського музею Лесі Українки). Створила галерею розмаїтих психологічних портретів селян та українських інтелігентів. Перекладала літературні твори з французької, англійської та шведської мов. Переклала на французьку комедію «Одруження» Миколи Гоголя.

Володимир Винниченко

Володимир Винниченко - видна фігура в історії України не тільки як письменник і один з учасників руху українізації, але і як активний політичний діяч першої половини ХХ століття. Народився і виріс Володимир у сільській родині, проте з дитинства виявляв неабиякі здібності до навчання і до 20 років йому вдалося здобути не тільки середню, а й вищу освіту в галузі юриспруденції. Його завжди обурювали питання утисків української ідеї та він відчував бажання стати на його захист.

Ще в 1903 році він був виключений з університету за норовливість поглядів і участь у таємних організаціях. У молодості Володимир кілька разів був арештований, сидів у в'язниці, втік і переховувався під чужим ім'ям. У дореволюційний період Володимир Винниченко починає літературну діяльність і стає автором скандальних книг, які виходили підпільно. Пізніше діяльність молодого активіста була помічена і його запал зустрів позитивний відгук серед однодумців, незабаром Володимир стає членом Центральної Ради. Авторство практично всіх указів, виданих ЦС належить йому.

У зв'язку зі своєю діяльністю йому довелося багато ховатися, а в результаті зіткнення поглядів зі своїм співробітником вирішив покинути країну. Переживши війни і революції, Володимир не залишав своєї головної життєвої мети, в якій йому допомагала і дружина. В той час, коли йому доводилося ховатися, письменник творить. Його твори бачать світло, в основному, за кордоном, там же і з'являються перші рецензії і критика. Стиль його написання відрізняється змішуванням стилів тих письменників, яких він вважав своїми кумирами та вчителями і у яких він перейняв ідею відродження української культури. Книги Винниченка сьогодні представляють культурну цінність для українського народу, багато з них включені до шкільної програми.

Сьогодні, через багато років, купити його роботи можна безперешкодно як у Києві, так і в будь-якому іншому місті. У нашому інтернет-магазині ви зустрінете "Конкордизм", "Записки кирпатого Мефістофеля", "Сонячна машина", "Дзеркало" і багато інших. Замовити будь-яку його публікацію можна найбільш зручним для вас способом, при цьому вам не потрібно покидати дім чи робоче місце, а отримати вибране видання можна з доставкою за вказаною адресою в будь-якому місті.

Микола Хвильовий

Культовий український письменник Микола Хвильовий (справжнє ім’я Микола Фітільов; 1893–1933) — один з осново-положників пореволюційної української прози, майстер психологічної новели з елементами романтизму та імпресіонізму. За своє недовге життя став однією з ключових фігур національної літератури й одним з найважливіших представників Розстріляного відродження.

Микола Фітільов народився в Тростянці Сумської області, в сім’ї вчителів. У 1916 році закінчив Богодухівську гімназію. Як і більшість його однолітків, воював на фронтах Першої світової та громадянської воєн, в 1919 році став членом більшовицької партії, щиро повіривши, що ідеї комунізму здатні змінити світ. Ця романтична віра відбилася в перших же збірках його поезій «Молодість» (1921 р.) і «Світанкові симфонії» (1922 p.), опублікованих під псевдонімом Микола Хвильовий.

У 1921 році Хвильовий переїжджає до Харкова і активно включається в літературно-художнє життя, полишивши поезію на користь прози та публіцистики. В 1923 р. він був серед членів – засновників письменницької організації «Гарт», в 1925 р. був ініціатором створення Вільної академії пролетарської літератури (Вапліте), а в 1930 р. – Пролетарського літературного фронту (Пролітфронт). 

У доробку митця переважають невеликі за розміром новели — виняток становить лише повість «Санаторійна зона» і роман «Вальдшнепи», другу частину якого досі шукають біографи.

Після загибелі Хвильового кампанія його цькування й переслідування посилилась. Всі твори письменника були заборонені й вилучені. Прозаїка оголосили ворогом народу, а місце поховання незабаром зрівняли із землею.  Ім’я Хвильового ­повернулося до нас лише зі здобуттям Україною незалежності. 

Юрій Яновський

Юрій Яновський (1902 – 1954) – український прозаїк, поет, драматург, журналіст, редактор і сценарист ВУФКУ, художній керівник Одеської кінофабрики. Сучасники називали його «добрим генієм українського кіно».

Другие книги этого автора

Коли говорять гармати… Антологія української воєнної прози ХХ століття

Віра Агеєва, Валер'ян Підмогильний, Григір Тютюнник, Микола Хвильовий

430 грн

На складе

Записки Кирпатого Мефістофеля

Володимир Винниченко

450 грн

На складе

Записки Кирпатого Мефістофеля

Володимир Винниченко

269 грн

На складе

Володимир Винниченко. Вибрані твори

Володимир Винниченко

280 грн

На складе

Записки Кирпатого Мефістофеля. Федько-­халамидник

Володимир Винниченко

290 грн

На складе

Чесність з собою. Роман. Повість. Новела

Володимир Винниченко

260 грн

На складе

Ви дивились

Фото