Пола Гоукінз — британська письменниця. Найвідоміший твір – роман «Дівчина у потягу» (2015) за два місяці досяг мільйонного накладу та 20 тижнів очолював книжкові рейтинги Великобританії. Авторка увійшла до проекту «100 жінок» BBC (2016).
Народилась 26 серпня 1972 року у Зімбабве, де її батько працював журналістом. 1989 року переїхала до Лондона. Закінчила Оксфордський університет за спеціальністю політологія та економіка. Працювала журналісткою видання «Times». Дебютувала під псевдонімом Емі Сільвер книгою нон-фікшн «Богиня грошей» (2006) та кількома романтичними комедіями без особливого успіху. Всесвітню славу авторці принесли детективи-трилери, які стали бестселерами «New York Times» завдяки поєднанню інтриги, містики та психологічної достовірності.
Зокрема, сумарний тираж «Дівчини в потягу» нараховує 20 мільйонів примірників. Творчий доробок: «Сповідь вимушеного рецесіоніста» (2009), «Все, що я хочу на Різдво» (2010), «Возз’єднання» (2013).
Блакитна година
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Книга «Блакитна година» — це психологічний трилер про розкриття секретів минулого, створений британською письменницею Полою Гоукінз. Шотландський острів Еріс був домівкою для відлюдькуватої художниці Ванесси Чепмен. Жінка померла від раку, і весь її спадок перейшов фундації «Ферберн», а виконавицею заповіту стала докторка Ґрейс Гасвелл. Тепер вона мешкає в будинку своєї покійної подруги, єдиній будівлі на маленькому клаптику суші.
Кожні дванадцять годин острів опиняється в повній ізоляції: земля, що з'єднує Еріс і материк, зникає під водою. Приплив — навсправжки чарівне й захопливе видовище, але декого він лякає… Куратор із фонду «Ферберн», Джеймс Бекер планує відвідати спадкоємицю художниці Чепмен, адже нещодавно одна з робіт мисткині підірвала репутацію музею — і тепер чоловік мусить з усім розібратися.
Рейтинг 3,29 на Goodreads із понад 50,3 тис. оцінок.
Рейтинг 3,6 на Amazon із понад 4,6 тис. оцінок.
Під час відвідування виставки у «Тейт Модерн» дещо розпалило науковий інтерес судового антрополога Бенджаміна Джеффріса. Він помітив незначну помилку в описі експоната «Розподіл II» — витворі мистецтва, в якому художниця поєднала кераміку та знайдені предмети. У переліку використаних матеріалів було зазначено, що одним з елементів скульптури Ванесси Чепмен є ребро оленя.
Утім, спираючись на свій досвід, чоловік зробив висновок: воно не належить парнокопитній тварині. Розрізнити кістку людини й рогача — суцільна морока, й мисткиня просто не могла точно визначити, чиї останки використовує для інсталяції. Так починається детектив The Blue Hour — історія, від якої тілом підуть мурахи, історія, що змусить сумніватись у правдивості слів кожного персонажа.