Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Страница автора

Гантер С. Томпсон

Гантер С. Томпсон (1937-2005) – відомий американський журналіст і письменник. Здобув культовий статус серед адептів контр-культури за свій роман “Страх і відраза в Лас-Вегасі” (1971).

Гантер Томпсон народився в Луїзвіллі, штат Кентуккі, в сім'ї середнього класу. Дитинство та юність Гантера були затьмарені несподіваною смертю батька, який залишив сім’ю без засобів до існування. Хлопець так і не зміг офіційно закінчити середню школу і навіть потрапив до в'язниці за звинуваченням у пограбуванні. Деякий час відслужив у військово-повітряних силах США, перш ніж перейти в журналістику. Він часто подорожував, в тому по Каліфорнії, до Пуерто-Ріко і Бразилії. Врешті на початку 1960-х років оселився в Аспені, штат Колорадо.

Перша літературна слава прийшла до Гантера Томпсона після публікації в 1967-му році книжки художнього репортажу про культуру американських байкерів “Ангели пекла: дивна та моторошна сага про злочинні байкерські угруповання” (1967). Аби написати це дослідження, Томпсон цілий рік провів разом із “ангелами”, щоб побачити все на власні очі і почути їхні історії від першої особи. Хоча на початку своєї кар’єри Томпсон був доволі традиційним журналістом, з публікацією у 1970 році репортажу "Кентуккське Дербі – розвага для розпусників та дегенератів", він став міцно асоціюватися з контркультурою, витворишви власний різновид Нової Журналістики, який охрестив “стилем ґонзо”. Томпсон завжди писав від першої особи, широко залучаючи свій власний досвід та емоції для забарвлення оповіді. Він прагнув писати з почуттям гумору, барвисто і фантасмагорійно, часто перебільшуючи події, щоб вони виглядали цікавішими.

Роман, якому Томпсон завдячує своїй репутації – “Страх і відраза в Лас-Вегасі: шалена подорож у серце американської мрії” – був вперше опублікований в журналі Rolling Stone в 1971-му році, а в книжковому форматі на рік пізніше. В 1998-му роман було екранізовано знаменитим британським режисером Террі Гілліамом, головну роль (Рауля Дьюка, альтер его самого автора) у фільмі зіграв Джонні Депп.

Книги автора: Гантер С. Томпсон

Показывать:
Сортировать:

Страх і відраза в Лас-Вегасі

Страх і відраза в Лас-Вегасі

128 грн

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)