Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Три сили. Як виховують в успішних спільнотах

Три сили. Як виховують в успішних спільнотах

220 грн
220
1 человек добавил в Вишлист
Ожидается
Дата поступления пока не известна
Переплет Твердый
К-во страниц 304 стр
ISBN 978-966-97633-8-9
Формат 170x245 мм
Вес 7 г
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Про книжку:

«Скандальні нові розмисли про успіх Чуа і Рубенфелда, "Три сили", уже розлютили публіку, навіть тих, хто сам визнає, що ще не читав книжку, а лише чув, наскільки вона шокуюча» Financial Times «Праця із соціології по-ґладуелівському, і знову на тому ж культурному мінному полі, що й "Бойовий гімн мами-тигриці"» The New York Times

Цікавий факт:

Автор гаряче обговорюваного у США бестселера «Сільська елегія» (Hillbilly Elegy: A Memoir of a Family and Culture in Crisis) Джей Ді Венс називає Емі Чуа «хрещеною мамою» книжки про Аппалачію: Венс був її студентом в Єльському університеті, і саме Чуа вмовила його написати автобіографію на основі дослідницького проекту про економічну мобільність свого регіону. За словами Венса, вона «дала йому найкращу пораду з усіх, що я колись отримував». Приклад Аппалачії також покладено в основу одного з розділу «Трьох сил».

Показать полностью
Отзывы о Три сили. Як виховують в успішних спільнотах
0 / 5
Оставить отзыв
Емі Чуа

Професорка Школи права Єльського університету. Її перші книжки було присвячено глобалізації, поширенню демократії та ринкової економіки у світі. Бестселер New York Times, книжку World on Fire, відзначили як одну з найкращих книжок 2003 року видання The Economist та Guardian, друга книжка, Day of Empire, стала бестселером Foreign Affairs.

Проте найбільшого розголосу набула автобіографічна книжка Battle Hymn of the Tiger Mother («Бойовий гімн мами-тигриці», 2011), в якій Емі Чуа розповіла про власний досвід виховання двох доньок точно в такий спосіб, як її виховували батьки-іммігранти, а також гостро критикувала американське бачення дитинства. Опублікований перед виходом книжки уривок у Wall Street Journal шокував Америку: він зібрав найбільше відгуків в історії видання. Дехто навіть пропонував позбавити Чуа батьківських прав. Книжка стала бестселером, її переклали 30 мовами. Того ж 2011 року Емі Чуа потрапила у перелік 100 найвпливовіших осіб журналу Time, перелік Відважних мислителів (Brave Thinkers) журналу Atlantic Monthly, перелік Глобальних мислителів (Global Thinkers) журналу Foreign Policy. Емі Чуа народилася у штаті Ілінойс, США, у сім'ї китайських імміґрантів з Філіпін.

Вже у дитинстві їй довелося мати справу з расизмом і булінгом: Чуа дражнили за акцент та зовнішність. Вдома панувала суміш конфуціанських і римо-католицьких традицій (мати Чуа навернулася у християнство ще на Філіпінах). Чуа закінчила Гарвард з відзнакою й отримала докторський ступінь з права 1987 року. Вона була першою американкою азійського походження, яка редагувала Harvard Law Review. До початку академічної кар'єри, Емі Чуа працювала в апеляційному суді у Вашинґтоні та в корпоративному секторі.

Джед Рубенфелд

Джед Рубенфелд (Jed Rubenfeld) - професор Школи права Єльського університету, знаний експерт з конституційного права, письменник. Його перший роман The Interpretation of Murder став світовим бестселером (більше мільйона проданих примірників). Він також викладав у Школі права Стенфордського університету і Школі права Університету Дюка. До того працював у корпоративному секторі, прокуратурі Південного округу Нью-Йорка та в апеляційному суді.

Ви дивились

Фото