Нет в наличии
Bizlit +380995622563

Суперраспродажа умных календарей 2021 года до -30%

Дорогие Клиенты! Заказы, принятые после 15:00 7 апреля, будут отправляться с 12 апреля (понедельник).

Нет в наличии

Навколо світу з Інгридиками. Смачна пригода

Код товара: 104394
Навколо світу з Інгридиками. Смачна пригода книга купить

Автор: Джо Шарп, Зої Бейзер

Издательство: #книголав
Код товара: 104394
300 грн
300

0 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Джо Шарп, Зої Бейзер

Издательство: #книголав

Переплет

Твердый

К-во страниц

64 стр

ISBN

978-617-7563-57-9

Язык

українська

Описание книги Навколо світу з Інгридиками. Смачна пригода

Що буде, якщо поєднати географію, кулінарію та безліч цікавих фактів про продукти, їхню історію та виробництво? Вийде захоплива книжка з рецептами для усієї родини. Автори видання, Зої Бейзер і Джо Шарп, вигадали цілу команду інгридиків відважних дослідників їжі. Разом із ними дорослі й малі читачі вирушать у подорож континентами та країнами у пошуках дивовижних смаколиків.

Південна Америка, Європа та Середземномор’я, Азія та Австралія звідусіль можна привезти рецепти, які урізноманітнять щоденний раціон родини. Мексиканські гострі вуличні загортанці, сирно- цибулевий пиріг із Британських островів, тайська овочева веселка та ще багато екзотичних, але легких у приготуванні страв, можуть з’явитися на вашому столі, якщо будете уважно виконувати рекомендації інгридиків, а головне готуватимете усією родиною.

Книжка подає чимало історичних відомостей, розповідає про гастрономічну культуру різних країн, кулінарні традиції, наводить факти про фермерство, досліджує кухню французького ресторану і навіть наводить календар дивовиж, які відбуваються на Британських островах. З інгридиками цікаво читати, готувати й подорожувати.

Атлас смаків має докладні яскраві ілюстрації, а покрокові рецепти супроводжуються фотографіями. Книжка буде цікавою для дітлахів від семи років та їхніх батьків, що цікавляться подорожами й кулінарією.

Отзывы о Навколо світу з Інгридиками. Смачна пригода

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Навколо світу з Інгридиками. Смачна пригода отзывы