Комплект Хто така Леся Українка. Оповідь в малюнках + Справжні свята. Путівник для найменших
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 2х книг:
Хто така Леся Українка. Оповідь в малюнках
Справжні свята. Путівник для найменших
Хто така Леся Українка. Оповідь в малюнках
Геніальна письменниця і поетка, яка знала декілька іноземних мов, блискуче грала на фортепіано, багато подорожувала світом, а головне — понад усе любила Батьківщину. У неї був складний, але неймовірно цікавий життєвий шлях. Усе це про Лесю Українку!
Чому варто прочитати:
Ця книжка, яку написала Альона Пуляєва і проілюструвала Юлія Данилова, містить безліч цікавинок про життя і творчість видатної українки.
Викладений доступною мовою біографічний матеріал та яскраве оформлення зацікавлять малечу.
Справжні свята. Путівник для найменших
Пориньте у святковий світ України разом із книгою «Справжні свята. Путівник для найменших»! Протягом довгих століть українцям насаджувалися чужі традиції святкування: Дід Мороз на Новий рік, заборона Різдва й головних його символів і багато іншого… Сьогодні ж, як ніколи, важливо повернутися до нашого справжнього святкового світу — надзвичайно багатого та цікавого.
Ця книга розповідає про те, як насправді наші предки відзначали відомі свята протягом усього календарного року. Разом із нею найменші читачі… дослідять історію відомих свят і зрозуміють, наскільки давніми є їхні традиції; дізнаються, які страви готували до столу українці багато століть тому; познайомляться зі справжніми українськими святковими персонажами, піснями та символами; зрозуміють, чому нещодавно змінилися дати відзначення улюблених свят.
Чому варто прочитати:
Головне призначення книги — закохати дітлахів у багату культурну спадщину нашого народу та познайомити їх зі справжніми традиціями відзначення українських свят.
Уся інформація, уміщена в книзі, ґрунтується на першоджерелах — етнографічних працях відомих українських дослідників минувшини: Олекси Воропая, Василя Скуратівського, Степана Макарчука.