Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Історія відеоігор в коміксах

Історія відеоігор в коміксах

350 грн
350
0 человек добавили в Вишлист
Ожидается
Дата поступления пока не известна
Переплет Твердый
К-во страниц 192 стр
ISBN 978-617-7544-75-2
Формат 165х235 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Комікси та відеоігри — що може бути краще? Правильно, — комікс про відеоігри!

У наш час відеоігри — це колосальна індустрія розваг, яка живе своїм надзвичайно активним життям й обєднує величезну армію фанатів. Проте необовязково бути просунутим геймером, щоби цікавитися питаннями на кшталт: коли зявилися перші відеоігри та на яких пристроях, які компанії їх розробляють, як конкуренція стала поштовхом блискавичної еволюції ігор.

З "Історії відеоігор в коміксах" авторства Джонатана Геннессі ви дізнаєтесь все, що відбувалося від їх зародження під час Другої світової війни до появи аркадних ігор у 1970-х роках, розвитку Nantendo, до сучасних ігор на базі додатків, таких як Angry Birds та Pokemon Go. У кожному розділі подано найцікавіше про розробників ігор та найвідоміших гравців.

Завдяки роботі ілюстратора Джека МакҐовена серйозна інформація про те, як відеоігри стали окремим видом мистецтва та бізнесу, як вплинули на суспільство, зображена у яскравих та динамічних картинках. "Історія відеоігор в коміксах" містить усе необхідне, щоби геймери та негеймери змогли зрозуміти та оцінити це неймовірне явище.

Показать полностью
Отзывы о Історія відеоігор в коміксах
0 / 5
Оставить отзыв

Другие книги этого автора

Історія пива в коміксах

Джонатан Хеннеси

300 грн

Ожидается

Ви дивились

Фото