Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми

Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми

399 грн
399
0 человек добавили в Вишлист
На складе
Переплет Твердый
К-во страниц 240 стр
ISBN 9786170976314
Формат 200х245 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службой Новая Почта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Нільс Хольгерсон, покараний скривдженим гномом, перетворюється на крихітного хлопчика. Знайшовши вірного друга гусака Мартіна на пташиному дворі батьків, хлопець вирушає у сповнену пригод подорож до Лапландії. Чимало небезпек чатує на Нільса, але коли маєш добре серце та відданих друзів – ніякі негаразди не страшні.

Показать полностью
Отзывы о Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми
0 / 5
Оставить отзыв
Сельма Лаґерлеф

Сельма Лаґерлеф народилась 1858 року у родовому маєтку Морбакка. Мальовничі краєвиди цієї місцини підживлювали поетичний талант письменниці, вона неодноразово описувала рідну домівку у своїх творах та біографічних книгах. У трирічному віці дівчинка тяжко захворіла і була прикута до ліжка.

Єдиною розрадою стали казки, легенди та сімейні хроніки, що їй переповідали няня та бабуся. Маленька Сельма тяжко пережила втрату бабусі та тікала від скорботи у книжки. Згодом Сельма одужала, але родина стрімко біднішала і дівчина потребувала освіти, щоб заробляти собі на життя. Вона вступила до ліцею, щоб потім продовжити навчання у Вищій вчительській семінарії у Стокгольмі. У 1884 році Лаґерлеф закінчила освіту та стала вчителювати у школі для дівчат, на півдні Швеції.

Вже тоді вона плекала мрії про письменництво. Письменницький шлях авторка розпочала з сонетів, які були опубліковані у журналі Dagny, та вони не мали успіху, отже редакторка порадила Сельмі звернутись до прози та допомогла створити перший роман "Сагу про Єсту Берлінга". Книга була видана у 1891 році та схвалена критиками. У багатьох творах письменниця наслідувала казкову манеру оповіді, відходячи від традиційного, на той час, реалізму. Найвідоміша книжка авторки - це "Чудесна мандрівка Нільса Гольгерсона з дикими гусьми". Вона планувалась як навчальний твір, що в цікавій формі розкаже дітям про історію, культуру та географію Швеції. 

Другие книги этого автора

Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми

Сельма Лаґерлеф

360 грн

Нет в продаже

Дари волхвів. Історії під різдвяні дзвони

Ігор Антонюк, Володимир Винниченко, Гі де Мопассан, Гаррієт Бічер-Стоу, Дара Корній, Ерік Шмідт, Ернст Т. А. Гофман, Карел Чапек, Мілорад Павич, Михайло Коцюбинський, Натаніель Готорн, Олена Пчілка, Остап Українець, Сельма Лаґерлеф, Чарлз Діккенс, Юліта Ран, Юлія Ілюха

640 грн

Нет в продаже

Сага про Єсту Берлінга

Сельма Лаґерлеф

499 грн

Нет в продаже

Сага про маєток

Сельма Лаґерлеф

Нет в продаже

Ви дивились

Фото