Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Код товара: 96978 |
7 человек добавили в Вишлист
Автор: К. Т. Хао
Издательство: Nebo BookLab Publishing
Переплет
Твердый
К-во страниц
32 стр
ISBN
978-966-97555-8-2
Формат
255x255 мм
Вес
200 г
Язык
украинский
Про книжку:
Батьки не можуть постійно бути поряд зі своїми дітьми, але як зробити так, щоб дитина знала, що про неї щохвилини турбуються? У цій книзі любов батьків і дітей зображується через очі, вушко, носик, ротик, руки і рухи. Минає час і приходить період, коли діти починають сумувати, ставлять питання і чекають на відповіді, що їм дарують почуття безпеки. Дитина може зрозуміти, що навіть якщо тато не може завжди бути поряд, він ніколи не перестає любити!
Про автора:
К.Т. Хао – не лише один із відомих сучасних авторів дитячої літератури на Тайвані, він також є представником індивідуального стилю, для якого характерний римований текст. Його особливість полягає у поєднанні майстерно підібраної мови та традицій римування, які гармонійно зливаються в єдине з історії у сьогодення. Автор зображує сильні почуття і вони легко сприймаються читачем, його сюжет яскравими барвами вирує в уяві. Він із легкістю ознайомлює людей із буденними образами. Автор досконало володіє образною системою, притаманною для оповіді історій. Його доробок присвячений висвітленню тем, що є важливими у житті людини, тому зміст його творів глибокий і цікавий.
Про ілюстратора:
Пауло Доменіконі створює свої ілюстрації на комп’ютері, тому вони славляться надзвичайною кольоровою гамою, витонченістю, а кожен ескіз дуже точний і продуманий до деталей. Також художник працює з аквареллю або пастеллю, щоб передати надзвичайну ніжність і тепло кольору. Всі відтінки в ілюстраціях Доменіконі підібрані так, щоб створити надзвичайний оптичний ефект. Більше того, він досконало володіє методом пробудження фантазії, атмосфера від його ілюстрацій має особливий вплив на читачів, бо вони несвідомо починають роздумувати над образами. А це подібне на залежність та пристрасть.