Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Страница автора

Андреас Штайнгьофель

Німецький письменник, лауреат численних міжнародних та національних літературних премій, серед яких Премії імені Еріха Кестнера, якої за 30 років було удостоєно лише п'ять письменників.

Народився 14 січня 1962 року. Андреас виріс у містечку Біденкопф. Навчався в університеті Марбурга. Після закінчення навчання в 1991 році вийшла його перша дитяча книга «Дірк і я».

Дивні люди із саркастичним гумором - фірмовий знак письменника Андреаса Штайнгьофеля.

Андреас працює для телебачення, редагує комікси, пише сценарії і перекладає, наприклад, з англійської книги Джеррі Спінеллі для дітей та юнацтва.

Популярність прийшла до німецького автора завдяки таким книгам, як «Дірк і я», «Середина світу» та «Ріко, Оскар і тіні темніше темного». За останню Штайнгьофелю була присуджена «Німецька премія в галузі літератури для дітей та юнацтва».

У чому секрет успіху? Штайнгьофель відомий тим, що вміє дуже вірогідно передавати мову дітей. А його зворушливі історії змушують читача посміхнутися. І в них зовсім немає  менторства. Книги не повинні бути перевантажені педагогікою, підкреслює автор, який під час навчання у ВНЗ (англістика, американістика і теорія ЗМІ) серйозно подумував про те, щоб стати вчителем.

Книги автора: Андреас Штайнгьофель

Показывать:
Сортировать:

Середина світу

Середина світу

80 грн

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)