Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Оповідь про мистецтво

Оповідь про мистецтво

1260 грн
1260
2 людини додали у Вишлист
На складі
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 664 стр
ISBN 978-617-8025-87-8
Формат 170х245 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Популярність першої книжки Ґомбріха «Світова історія від найдавніших часів до сучасності» (Weltgeschichte von der Urzeit bis zur Gegenwart, 1936), також опублікованої під назвами «Коротка світова історія для юних читачів» (Eine kurze Weltgeschichte für junge Leser, 1985) та, англійською мовою, «Маленька історія світу» (A Little History of the World, 2005), спонукала його взятися за книжку про мистецтво для дітей.

Результатом стала «Оповідь про мистецтво» — праця з чітким викладом, що сподобалася і молоді, і дорослим. Оминаючи естетику та мистецьку критику, які, на його думку, занадто глибоко вкорінені в особистих емоціях, Ґомбріх зосередився на іконографії та інноваціях у техніці, смаку й формі, продемонстрованих у конкретних роботах окремих художників. Він приділяв небагато уваги модернізму, висміюючи його за надмірну комерціалізованість і схильність до новизни заради неї самої.

«Оповідь про мистецтво» стала міжнародним бестселером, її перекладено на понад 20 мов.

Показати повністю
Відгуки про Оповідь про мистецтво
0 / 5
Залишити відгук
Ернст Ґомбріх

Ернст Ґомбріх (30 березня 1909, Відень, Австро-Угорщина [нині Австрія] – 3 листопада 2001 р., Лондон, Англія) — австрійський і британський історик мистецтва й один із найбільших його популяризаторів, який представив мистецтво широкій аудиторії у своїй найвідомішій книзі «Оповідь про мистецтво» (1950; 16-те вид. 1995). Вивчав історію мистецтва під керівництвом Юліуса фон Шлоссера у Віденському університеті.

У 1936 році переїхав до Лондона, де став науковим співробітником Варбурзького інституту. Під час Другої світової війни працював у Британській телерадіомовній корпорації, перекладаючи німецькомовні радіопередачі. У 1946 році повернувся до інституту, працював там на кількох посадах, а 1959 року став директором і залишався на цій посаді до самого виходу на пенсію в 1976 році. Ґомбріх також обіймав наукові посади в Оксфордському, Лондонському та Кембриджському університетах у Сполученому Королівстві й у Гарвардському та Корнельському університетах у США.

Ви дивились

Фотографії