Bizlit +38 (099) 562-25-63
Комплект Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду + Хлопчики та дівчатка. Як розвивається сексуальність. Від 0 до 19 років. Ґайд для батьків

Комплект Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду + Хлопчики та дівчатка. Як розвивається сексуальність. Від 0 до 19 років. Ґайд для батьків

Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Комплект складається з 2х книг:


Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду


Хлопчики та дівчатка. Як розвивається сексуальність. Від 0 до 19 років. Ґайд для батьків



Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду



Підлітковий вік для хлопців це ще той виклик. Час важливих змін і багатьох запитань, з якими незручно звернутись до батьків чи вчителів. - Що відбувається з моїм тілом? - Чи мій член нормальний? - Як сподобатись дівчині? - Чому мені не подобаються дівчата? - Що робити під час першого сексу? Цей посібник з сексуальної освіти для хлопців-підлітків про те, як підходити до розуміння сексу та стосунків у 21 столітті.

Інті Чавес-Перес, який є експертом з сексуального виховання та має багаторічний досвід роботи з підлітками, дає відповіді на ті численні питання про секс, які виникають у хлопців. Автор простою мовою пояснює важливі аспекти про згоду і стосунки, про тілесність, гендерну ідентичність та сексуальну орієнтацію і уникає при цьому будь-якого осуду.



Хлопчики та дівчатка. Як розвивається сексуальність. Від 0 до 19 років. Ґайд для батьків



Існує багато книг, які допомагають батькам пояснити дітям статеві відмінності, фізіологічний розвиток і «як з’являються діти». Але вони зовсім не розповідають про важливі процеси, які відбуваються з дитиною під час перетворення її на жінку або чоловіка. Про те, що і як впливає на цей перебіг. А ще ж є питання орієнтації, порнографії, ранніх сексуальних стосунків.

У цій книзі йдеться про особливості й важливість сексуального розвитку дитини від народження й до підліткового віку: роль дотиків, пізнання малюком свого тіла після появи у світі й до 3-х років; досвід першого кохання: як слід реагувати на почуття малюка; формування сексуальних уподобань; причини ранніх сексуальних стосунків; як навчити говорити «ні». Ця книга створює цілісну картину того, що відбувається з дитиною під час формування з неї чоловіка або жінки; як батьки (і не лише вони) та соціальні стереотипи впливають на виховання, самооцінку, самосприйняття та сексуальний розвиток людини загалом.

Показати повністю
Відгуки про Комплект Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду + Хлопчики та дівчатка. Як розвивається сексуальність. Від 0 до 19 років. Ґайд для батьків
0 / 5
Залишити відгук

Інші книжки цього автора

Дитина народилася!

Марія Малихіна

150 грн

Нема в продажі

Дитина у світі емоцій

Марія Малихіна

150 грн

Нема в продажі

Батьки 24/7. Як зберегти здоровий глузд

Марія Малихіна

250 грн

На складі

Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду

Інті Чавес Перес

450 грн

На складі

Дитина у світі емоцій

Марія Малихіна

270 грн

На складі

Ви дивились

Фотографії