Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди

Код товара: 90642
Купить Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди

Автор: Джеффри Лайкер

Издательство: Наш Формат
Код товара: 90642
1233
175 175 грн
На складе

Автор: Джеффри Лайкер

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

424 стр

ISBN

978-617-7388-78-3

Формат

145х215 мм

Язык

украинский

Книжку Джефрі К. Лайкера перекладено 27 мовами. У світі продано понад 650 тис. примірників. «Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди» — книжка року за версією Інституту інженерів промисловості та Слоанівського центру досліджень промисловості.

Тематика

Менеджмент, бізнес, великий бізнес, робота в команді, лідерство

Про книжку

Сьогодні Toyota є компанією, яка робить найякісніші автомобілі світу з найменшою кількістю дефектів і витрат. Легендарна корпорація безперервно вдосконалює свою структуру за рахунок використання значно меншої кількості людино-годин, інвентаризації та виробничих площ, ніж її конкуренти. Книжка Джефрі К. Лайкера вперше розкриває для широкої аудиторії 14 принципів менеджменту та бізнес-філософії компанії, яка має репутацію найуспішнішого виробника у світі.

Для кого ця книжка

Для керівників та підприємців, які хочуть вдосконалити структуру своєї організації та налагодити командну роботу. А також для тих, кому цікаво як «побудована» внутрішня кухня компанії Toyota — світового лідера і взірця для інших великих корпорацій.

Чому ця книжка

Це ґрунтовна книжка, заснована на досвіді спостережень та аналізу діяльності компанії Toyota автором упродовж 20 років. Принципи Toyota — універсальні. Вони можуть використовуватися в будь-якій галузі для формування досконалої організаційної структури. Так, і у вашому бізнесі також. Ця книжка надихає на великі звершення.

Про автора

Джефрі К. Лайкер — професор промислового й операційного інжинірінгу Мічиганського університету і президент Liker Lean Advisors. Його компанія — це мережа практиків, які вчать застосовувати принципи Toyota. Лайкер – автор ще 7 бестселерів про менеджмент Toyota і лауреат 13 премій Шінго за свої книжки та статті.

Відгуки про книжку

"Ця книжка допоможе зрозуміти, завдяки чому Toyota досягла успіху, і окреслить практичні ідеї, які ви можете використати, вдосконалюючи власний підхід до бізнесу".

— Гері Конвіс, управління Toyota

"Це найважливіша бізнес-книжка всіх часів".

— Hubpages.com

"Toyota — це такою ж мірою спосіб мислення, як і виробник авто".

— USA Today

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-dzheffri-lajker-90x120.jpg

Джеффри Лайкер - профессор промышленной и операционной инженерии в Университете Мичигана и руководитель компании «Optiprise Inc.».

Доктор Лайкер является автором и соавтором более 70 статей и разделов книг, а также 8 книг. Он автор международного бестселлера «Путь Тойоты: 14 принципов менеджмента от крупнейшего в мире производителя», в котором сообщается о философии и принципах, которые привели «Тойоту» к высокому качеству и эффективности.

Книга под названием «Настольная книга: путь Тойоты», написанная в соавторстве с Дэвидом Майером в 2005 году, дает подробности того, как другие компании могут поучиться у «Тойоты». Книга Лайкера в соавторстве с Джимом Морганом «Система развития продуктов «Тойота», изданная в 2006 году, была первой книгой, которая давала подробную информацию о развитии продукта «Тойоты». Джеффри Лайкер продолжает изучать и писать книги о «Тойоте» и практикуется как основной докладчик и консультант своей компании «Optiprise Inc.». Среди его клиентов такие мировые бренды, как Hertz, Caterpillar, Harley Davidson, Fujitsu Technical Services.