Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Код товара: 100721 |
6 человек добавили в Вишлист
Автор: Іцхак Адізес
Издательство: BookChef
Переплет
Твердый
К-во страниц
640 стр
ISBN
978-617-7559-24-4
Формат
128x200 мм
Вес
7 г
Язык
украинский
ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ
АНОТАЦІЯ
Життя — це невпинні зміни. Зміни тривають постійно, спричинюючи конфлікти. І лише від кожного з нас залежить, чи стануть вони проблемою, чи перетворяться на можливості. З цієї книги ви довідаєтеся, як за методологією Адізеса ефективно використовувати енергію організації, щоб зберегти її здоров’я, як поводитися з друзями, щоб за критичних ситуацій оперативно об’єднувати зусилля для оптимального вирішення нагальних питань, і як спілкуватися з подружньою половинкою, щоб у родині й у домі панували злагода й благополуччя.
РЕЦЕНЗІЇ
"Видання книжки «Управління змінами» українською мовою — велика честь для мене. Я багато разів навідувався до Києва з курсами лекцій. Роками я відстежував ситуацію в Україні.
Мене завжди вражала любов українців до своєї країни, їхня готовність вийти на вулицю, навіть ризикнути життям заради боротьби проти корупції, несправедливості й будь-якої іншої небезпеки країні, яку вони так люблять. Ці люди мають енергію, необхідну для змін на ліпше, для того, щоб зробити все правильно. Щоправда, бракує інструментів, за допомогою яких ці зміни відбуваються. Сподіваюся, що моя книжка стане в пригоді. Багато країн використовували методологію Адізеса для вирішення проблем, від яких вони постійно потерпали. Маю надію, що Україна доєднається до цих країн.
Що ж перешкоджає Україні змінитися на ліпше? Мій досвід співробітництва з низкою українських компаній свідчить про те, що перешкоди на їхньому шляху до успіху нічим не відрізняються від тих перешкод, з якими я стикався під час роботи в інших країнах — колишніх радянських колоніях. Ці перешкоди — авторитарне керівництво, брак розуміння ринкових потреб і повна підпорядкованість будь-якої діяльності виробництву.
Це — атмосфера прийнятності корупції. Щоб досягти успіхів у сучасному світі компанії мають бути гнучкими, здатними до проактивних дій та адаптації до середовища, яке постійно змінюється. Для цього компаніям потрібні керівники, які не лише мають бачення майбутнього, але й можуть допомогти людям розділити це бачення; керівники, які можуть об’єднати людей, щоб вони працювали як одне ціле; керівники, які зможуть швидко й ефективно запровадити зміни. Таке управління не авторитарне. Воно — демократичне, інклюзивне.
У Радянському Союзі керували лишень ті, хто перебував на найвищих щаблях ієрархій. Їхні плани були результатом їхньої ж фантазії, а не реальності. Тож не дивно, що плани часто лишалися нездійсненими. У таких випадках вище керівництво не визнавало власних помилок і шукало винних. Фактично вони полювали на відьом.
Замість того, щоб розібратися, зробити аналіз помилок та їхніх наслідків, вони шукали тих, КОГО в тих помилках можна було б звинуватити. Такий спадок применшує можливості людей учитися на своїх помилках і поліпшувати роботу своїх компаній. Навпаки, за таких обставин створюється атмосфера, у якій люди уникають відповідальності, або перекладають провину на інших. У такий спосіб вони сприяють розбрату всередині організації.
Ще одна перешкода — це брак розуміння ринку. За радянського стилю управління всі рішення приймалися «нагорі» попри всі потреби ринку. Через це всім заправляло виробництво. Щоб стати частиною ринків ЄС, при прийнятті рішень слід керуватися потребами ринку. Це означає, що необхідно змінити структуру влади в організації та систему розподілу ресурсів. Це означає, що вище керівництво має пройти серйозне навчання. Зауважу, що Україна зараз стикається з кардинальними змінами. Сподіваюсь і молюся за те, щоб ця книжка допомогла провести ці зміни ефективно. Дякую за ваш інтерес до методології Адізеса. Я бажаю вам побачити той день, коли Україна подолає всі свої проблеми. Вона цього варта."