Сунь-дзи - китайський філософ і військовий стратег. Імовірно, Сунь-дзи народився 545 року до зв. е. Якщо вірити «Історичним запискам» китайського історіографа Сима Цянь, Сунь-дзи з'явився світ у могутньому князівстві Ці. 517 року до н. е. він залишив рідну домівку і мешкав у місці, де нині розташувалася провінція Сучжоу. Сунь-дзи займався сільським господарством, захоплювався музикою і працював над працею, яка прославила його на віки, - трактатом "Мистецтво війни".
512 року до н. е. Сунь-дзи проживав у царстві У та представив свою працю «Мистецтво війни» князю Хо Люйу. Після професійного навчання військовому мистецтву Сунь-дзи був прийнятий на службу при княжому дворі як найманий полководець. Сунь-дзи здобув безліч перемог, що дозволили зміцнити царство У і увійти до складу цивілізованого Китаю.
Він прославився як успішний полководець стародавнього Китаю, а його фундаментальна праця «Мистецтво війни», в якій автор розповідає про теорію військового мистецтва, ґрунтуючись на реальних прикладах, зберігає актуальність в даний час і передається з покоління в покоління. Сунь-дзи пішов із життя 473 року до зв. е. Йому належить безліч мудрих думок, серед яких висловлювання «Якщо не знаєш, якими є твої діти, подивися на їхніх друзів», «Війна любить перемогу і не любить тривалості» та інші.
Комплект Самурай без меча. Перемагай не силою зброї, а силою розуму + Мистецтво війни
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 2х книг:
Самурай без меча. Перемагай не силою зброї, а силою розуму
Мистецтво війни
Самурай без меча. Перемагай не силою зброї, а силою розуму
Секрети лідерства, які використовував легендарний японський полководець Хідейосі Тойотомі, щоб досягти вершини слави, непідвладні часу. Книга "Самурай без меча" гідна зайняти своє місце в числі таких класичних джерел східної мудрості, як "Трактат про військове мистецтво" Сунь-цзи і "Книга п'яти кілець" Міямото Мусасі. Ці універсальні принципи, стратегії і тактики допоможуть кожному, хто прагне досягти успіху в бізнесі і в житті сьогодні.
Мистецтво війни
Українською «Мистецтво війни» Сунь-дзи тлумачиться вперше. Перекладач, історик філософії Сходу, переконаний, що філософськостратегічний твір давньокитайського воєначальника та викладені в ньому ідеї і поради стосуються не лише стратегії бою і завоювання, але й усієї діяльності людини, зокрема й бізнесу.
В оформленні книжки використано оригінальні каліграфічні написи, надані Сергієм Лесняком.