Тед Ченг — американський письменник-фантаст. Його китайське ім'я — Ченґ Фен-нан. Він закінчив Браунський університет зі ступенем з комп'ютерних наук. Наразі він працює технічним письменником у сфері програмного забезпечення та проживає в Белв'ю, поблизу Сіетла, штат Вашингтон. Він є випускником відомої майстерні письменників Clarion (1989) та був її викладачем (2012, 2016).
Ченг також часто пише науково-популярні статті для New Yorker, де пише на теми, пов'язані з обчислювальною технікою, такі як штучний інтелект. На сьогоднішній день Ченг опублікував 18 оповідань, більшість з яких отримали престижні нагороди у галузі спекулятивної фантастики, зокрема численні нагороди Nebula, Locus, Hugo та Британська асоціація наукової фантастики.
Його оповідання «Історія твого життя» стало основою для фільму «Прибуття» (2016). Він не написав роману, але є одним із найтитулованіших письменників-фантастів, які зараз працюють. Перші вісім оповідань Ченга зібрані в «Історії вашого життя та інші», а наступні дев'ять — у «Видих: Оповідання».
Історія твого життя та інші оповідання
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Публікація кожного нового твору Теда Ченґа перетворюється на вікопомну подію в сучасній науковій фантастиці. А вихід у світ його збірки стає віхою для розвитку жанру загалом. Ви тримаєте в руках першу з них — «Історія твого життя та інші оповідання», — яка стала кількаразовим лауреатом усіх основних науково-фантастичних премій, здобувши по чотири премії Hugo, Nebula та Locus.
А твір, який став заголовком збірки, екранізовано Дені Вільневом: кінострічку «Прибуття» ще й нагородили «Оскаром». Глибина задуму, рівець пропрацювання ідей, лаконічність і ретельність у добиранні лексичних прийомів дають Тедові Ченґу змогу спричиняти тектонічні зрушення у розумінні того, як влаштовано і працює світ навколо нас, та провокувати читачів поглянути на життя під новим кутом. Що сталося б, якби стародавнім людям вдалося збудувати вежу аж до Неба — і пробитися на інший бік?
Що змінилося б, якби ми зрозуміли суперечливість і помилковість математичних основ? Що відбулося б, якби люди навчилися оживляти неживу матерію словом? Як змінилися б ми, якби перший контакт та опанування чужинницької мови назавжди змінили наше сприйняття часу? А що відбувалося б, якби всі догмати християнської віри виявилися б абсолютно правдивими, а споглядання пекла перетворилося б на пересічну подію на міських вулицях?