Bizlit +380995622563

П'ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог

Код товара: 90793
Купить П'ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог
Код товара: 90793
997
106 106 грн
Ожидается

Переплет

Твердый

К-во страниц

192 стр

ISBN

978-617-12-2464-3

Формат

221х150 мм

Вес

402 г

Язык

украинский

Нет в наличии

Коли високотехнологічна компанія у Кремнієвій долині опинилась на межі банкрутства через чвари у колективі, на посаду її генерального директора було призначено 57-річну Кетрін Петерсен - пенсіонерку, колишнього заступника директора з виробництва автомобільного заводу і дружину шкільного тренера з баскетболу. Вона здавалася людиною, що найменше підходить для цієї посади. Та Кетрін мала дивовижний талант - створювати команду. Але, призначаючи її, рада директорів не підозрювала, що скоро дуже пошкодує про своє рішення…
Спостерігаючи разом з письменником та одним із найзапитаніших бізнес-спікерів Америки Патріком Леонсіні за захоплюючим перебігом подій у вигаданій фірмі, ви отримаєте реальні та цілком практичні знання про те, як подолати у колективі нездоровий клімат, що може зруйнувати будь-яку успішну компанію. Потужна і дієва методика подолання п'яти головних вад , про які йдеться у книзі, ґрунтується на досвіді найкращих командних бізнес-гравців. Та спрацює вона не лише для управлінців багатонаціональної корпорації, але і для керівників будь-якої ланки, спортивних тренерів, учителів та працівників інших галузей, де запорука успіху - злагоджена робота команди.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-patrik-lensioni-90x120.jpg

Патрик Ленсиони — автор бестселлеров «Пять пороков команды», «Cмерть от совещаний», «Четыре мании выдающегося руководителя» и «Пять искушений руководителя», написанных в жанре бизнес-фикшн.

Патрик работает персональным тренером для руководителей крупнейших компаний и читает публичные лекции на темы лидерства, командной работы и организационного развития. В настоящее время он входит в состав Национального совета директоров Make-A-Wish Foundation of America.

Патрик также занимает пост президента консалтинговой компании The Table Group (Сан-Франциско), специализирующейся на подготовке руководящих команд и организационном развитии.