Анатолій Дімаров (1922—2014) — відомий український письменник, мемуарист, лауреат Шевченківської премії (1981). У дитинстві пережив Голодомор в Україні 1932—1933 років, воював на Південно-Західному фронті, побував в окупації, командував партизанським загоном, отримав поранення. Увесь цей життєвий досвід пізніше відбився у творах письменника, зокрема й у захоплюючих книжках для дітей.
Комплект книг І будуть люди. Частина 1-3
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 3х книг:
Частина 1
Частина 2
Частина 3
Частина 1
Роман-епопея Анатолія Дімарова (1922—2014) «І будуть люди» ґрунтується на історичних подіях, що мали місце на українських землях у перші десятиліття XX століття. У першій частині роману життя головних героїв відбувається на тлі драматичного руйнування старих усталених норм дореволюційного життя.
Старосвітська сім’я священника Світличного, його діти Тетяна і Федір, заможні селяни Івасюти, непокірні Гайдуки виживають в новій суворій дійсності кожен по-своєму. Працьовитий та ощадливий господар Оксен Івасюта тепер експлуататор і класовий ворог, Тетяна — дружина куркуля, а її брат Федір — «червоний», представник нової влади.
Частина 2
У другій частині роману-епопеї Анатолія Дімарова (1922—2014) «І будуть люди» події розгортаються в період НЕПу. Мало що змінилося на хуторі Іваськах, здається, все йде як з діда-прадіда заведено. Але в селі нові люди, нові порядки. Керує всім комуністична партія в особі Григорія Гінзбурга, голова сільради свій – Василь Ганжа.
Ламають старий світ, щоб збудувати новий. Скасовують релігію, в домі священника облаштовують школу. Індивідуальних землевласників, як Івасюта, вважають тепер не вправними господарями, а куркулями і класовими ворогами. Тетяні все важче терпіти осоружного чоловіка, попри народження первістка. Після загибелі сестри вона вирішує повернутися у батьківський дім.
Частина 3
Події третьої частини роману-епопеї Анатолія Дімарова (1922-2014) «І будуть люди» розгортаються в період колективізації. Індивідуальні господарства повинні здавати зерно державі. За непокору або шкідництво — тюрма. Оксена Івасюту розкуркулюють. Червона держава не шкодує і своїх — к*муністу Федору Світличному треба зректися дружини і свого минулого.
Нова влада хоче створити нових людей і запроваджує школи для неписьменних дорослих. Тетяна Світлична отримує роботу в школі. Після знищення куркулів беруться за середняків. К*муніст Григорій Гінзбург починає сумніватися у методах побудови нової держави і пише листа тов. Сталіну. Процес вже не зупинити, голод приходить в українське село.