Панас Мирний (справжнє ім’я — Опанас Якович Рудченко, 1848—1920) увійшов в історію української літератури як прозаїк-новатор, майстер психологічної прози. Його роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» став першою селянською епопеєю, яка охоплює події від катерининських часів до скасування кріпацтва в 1861 році.
Хіба ревуть воли, як ясла повні?
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Соціально-психологічний роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні?», написаний видатним письменником Панасом Мирним, вважається одним із найвизначніших творів української класичної літератури. Основна ідея роману криється в його назві: воли — символічний образ підневільного селянства — не ревли б, тобто не протестували, якби мали можливість чесно працювати на власній землі, не потерпаючи від несправедливості, зажерливості та знущань панів і волосних начальників.
Чіпка, головний герой роману, — гарний, розумний, хазяйновитий чоловік — готовий постояти не лише за своє, а й за інтереси громади. Та нездатність знайти справжні шляхи боротьби проти своїх кривдників робить Чіпку «пропащою силою», штовхає на слизьку дорогу, калічить його душу і призводить до величезної трагедії. Кров невинних людей страшним тавром лягає на чоловіка, і він з правдошукача перетворюється на кримінального злочинця.