Книга Людина з Сеула | Дешевше не знайдеш! - Bizlit.com.ua
Bizlit +380995622563
Є в наявності

Людина з Сеула. Спогади про машини, культуру, кризу та несподівані веселощі у Hyundai

Код товару: 97757
1

Автор: Френк Аренс

Видавництво: МонолитBizz
Код товару: 97757
290 290 грн

7 людини додали у Вишлист

| 1
На складі

Автор: Френк Аренс

Видавництво: МонолитBizz

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

416 стр

ISBN

978-617-577-120-4

Формат

148х210 мм

Мова

українська

5 5 1

Опис книги Людина з Сеула. Спогади про машини, культуру, кризу та несподівані веселощі у Hyundai

«Людина з Сеула» — це три історії в одній: історія успіху країни, всесвітньо відомої корпорації та людини, яка намагається поєднати розбудову кар’єри в нових умовах з сімейним життям. Їх щиро й дотепно розповідає нам Френк Аренс, у минулому журналіст газети Washington Post, який обійняв ключову посаду в компанії Hyundai та переїхав до Південної Кореї.«Людина з Сеула» — це три історії в одній: історія успіху країни, всесвітньо відомої корпорації та людини, яка намагається поєднати розбудову кар’єри в нових умовах з сімейним життям. Їх щиро й дотепно розповідає нам Френк Аренс, у минулому журналіст газети Washington Post, який обійняв ключову посаду в компанії Hyundai та переїхав до Південної Кореї.

Про книгу

Запаморочливі блискучі хмарочоси, магазини з різними різнощами, нескінченний потік автомобілів, люди, мов з глянцевих журналів… Важко уявити, що лише якихось півстоліття тому Південна Корея була однією з найбідніших країн світу без промисловості та майже без електрики, де навіть рис і каналізація вважалися розкішшю. Сьогодні ж це держава майбутнього. Про корейське економічне диво чули всі, та що насправді ми знаємо про Країну ранкової свіжості? Побачити її зсередини, зрозуміти, завдяки чому вона досягла приголомшливих результатів, а також зазирнути за лаштунки величезної транснаціональної корпорації пропонує у своїй книжці Френк Аренс — журналіст провідної американської газети Washington Post, який докорінно змінив своє життя і світогляд затятого холостяка, одружившись із дипломаткою та обійнявши ключову посаду в корейському автобудівельному гіганті Hyundai.

Книжка Френка Аренса «Людина з Сеула» була названа кращою книжкою 2016 року за версією New York Post.

Відгуки про Людина з Сеула. Спогади про машини, культуру, кризу та несподівані веселощі у Hyundai

5 / 5


5 зірок

1

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Людина з Сеула. Спогади про машини, культуру, кризу та несподівані веселощі у Hyundai відгуки

Автори книги Людина з Сеула. Спогади про машини, культуру, кризу та несподівані веселощі у Hyundai

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-frenk-arens-90x120.jpg

Френк Аренс — письменник, відомий журналіст, який пропрацював 18 років у найвидатнішій щоденній газеті столиці США Washington Post. Провів три роки у Південній Кореї, будучи одним з небагатьох... Подробнее