Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Київський щоденник

Код товара: 97042
Київський щоденник книга купить

Автор: Влада Ралко

Издательство: КО-ОП Медиа
Код товара: 97042
649 649 грн

10 человек добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Автор: Влада Ралко

Издательство: КО-ОП Медиа

Язык

украинский

Описание книги Київський щоденник

«Це не просто альбоми чи каталоги. Це своєрідна форма підручників з історії, в яких у незвичний спосіб за допомогою текстів і малюнків  представлена художня точка зору на трансформації, що відбуваються сьогодні з країною та суспільством.»

 

«Працюючи над книгами «Замість документа», «Київський Щоденник» та «Лінія розмежування», що презентують роботи на папері Володимира Буднікова та Влади Ралко за трьохрічний період, автори намагалася уникнути чіткого розподілення змісту на серії, а складали цільну розповідь.

 

На відміну від фотографії, що пропонує однобоку фіксацію подій, малюнок ніби "архівує" всі відтінки та нюанси того, що відбувається і потім "видає" їх через певний час,  "запаковує" та зберігає важливі речі до моменту нової комунікації з ним.

 

Зазначені книги про пам'ять, про втрату, про зміни, про розподілення, про важливе. Про те, як лінія розмежування здатна створювати нові сенси, підкреслювати головне, робити виразними звичні речі. Про інтуїтивне бачення митця, про любов до свого народу. У цих книгах все стало мистецьким об'єктом – слова, речі, які ті слова описують, сенси.»

 

(фрагмент статті Катерини Рай, вперше опублікованої в онлайн виданні  ArtUkraine)

Отзывы о Київський щоденник

Київський щоденник отзывы