Bizlit +380995622563
Є в наявності

Код. Тайный язык информатики

Код товару: 101982
Код товару: 101982
615 грн
615

4 людини додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

448 стр

ISBN

978-5-00117-545-2

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Код. Тайный язык информатики

Культова книга, що стала для багатьох першим впевненим кроком в програмуванні. Хоча сучасні комп'ютери і складніше, ніж комп'ютери четвертьвековой або півстолітньої давності, фундаментально вони не змінилися. Ось чому вивчати історію техніки так здорово: чим сильніше заглиблюєшся в минуле, тим простіше стають технології. Тому легко дістатися до точки, де зрозуміло рішуче все.

Автор книги «Код» заглянув настільки далеко в минуле, що дістався до XIX століття і на прикладі перших телеграфних машин пояснив пристрій комп'ютера. Теоретично вся техніка з перших 17 глав «Коду» легко збирається з найпростіших електричних компонентів, які в ходу вже більше століття.

Завдяки всій цій вінтажній техніці, при читанні «Коду» ви відчуєте деяку ностальгію. І нехай «Код» досить ґрунтовно пояснює пристрій комп'ютера (не багато знайдеться інших книг, де описано, наприклад, як саме працює процесор), стиль книги цілком розважальний. Незважаючи на глибину теми, автор влаштує читачеві комфортну прогулянку по світу програмування.

Для кого ця книга

  • Для всіх, хто мріє навчитися програмувати або вже вчиться.
  • Для всіх, кому цікава внутрішнє життя комп'ютерів і принципи їх роботи.

Відгуки про Код. Тайный язык информатики

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Код. Тайный язык информатики відгуки

Автори книги Код. Тайный язык информатики

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-charlz-petcold-90x120.png
Чарльз Петцольд проживает в Нью-Йорке и на протяжении 35 лет занимается программированием и написанием книг о персональных компьютерах. Его классическая книга «Программирование для Windows»... Подробнее